Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Community Status Updates

Photo
Photo

FabiaNAdv

Caut un designer urgent pt un banner.
Oct 25 2017 01:22 PM
  • CoZmIn's Photo
    CoZmIn
    Ajut eu, contra-cost in game :)
    Oct 25 2017 01:52 PM
  • Quavo Boonk Gang's Photo
    Quavo Boonk Gang
    Da-mi pm.
    Oct 25 2017 01:54 PM
Photo

Alpheus

Update about me pentru cei ce v-or să ştie mai multe despre mine: http://forum.og-times.ro/index.php?/user/2431-quidal/
Locked Status Oct 25 2017 01:15 PM
Photo

MaximIustin29

Imi plake sampul si merele.Yey.Paceeeeeeeeeeeeeee si iubireeeeeeeeeeeee.Pwp Ioana!
Oct 25 2017 10:31 AM
Photo

VladS

50 de zile in SI LS =]
Oct 25 2017 10:04 AM
  • Goten#RETRAS's Photo
    Goten#RETRAS
    am avut 64 sal
    Oct 25 2017 10:13 AM
  • CoZmIn's Photo
    CoZmIn
    69 <3 <3 in civiliano ffamily
    Oct 25 2017 10:23 AM
  • ezeNtrix's Photo
    ezeNtrix
    ți-au prins ăia 10kk bonus de aseară pe care ți i-am dat să înțeleg
    Oct 25 2017 10:53 AM
Photo

GhostFaceKilla

Sheriff back in town.
Locked Status Oct 25 2017 09:36 AM
Photo

EdyProFplayer

Unu mai experimentat in PC-URI si chestii stie de ce nu mai pot da backup / restaurare la windows 7 de la windows 10 , ca imi apare optiunea sa dau, dar cica nu mai exista backupul? Alta metoda mai este?
Oct 25 2017 08:54 AM
  • EdyProFplayer's Photo
    EdyProFplayer
    @Somnambul ✝ vr sa ma intorc la win 7 , sunt pe win 10 acum si pot da la setari si backup / restaurare windows 7 , dar cica nu mai exista backup pt windows 7 , am avut si windows 7 acum un an si am bagat windows 10 , si acum nu mai exista backup la windows 7 ... si nu stiu de ce
    Oct 25 2017 10:04 AM
  • GhostFaceKilla's Photo
    GhostFaceKilla
    Practic . Acel backup pentru restaurare e doar formal . Baietii de la microsoft au incercat cat mai repede si mult posibil sa mute toata lumea pe 10. Deci tehnic vorbind nu au facut prea multe mecanici pentru a incuraja portarea pe sistemele mai vechi. Deci sfatul meu este sa te acomodezi cu 10 , si mie mi-a fost greu. Daca vrei neaparat , ia win 7 si suprascrie doar partitia pe care se afla sistemul de operare (ca sa nu iti pierzi datele ) Ar trebui sa mearga . Cu toate ca nu o sa fie ca un fresh install cu formatare totala dar maybe it works . Sper ca te-am ajutat @MalwareEGIPTEANU
    Oct 25 2017 10:08 AM
  • EdyProFplayer's Photo
    EdyProFplayer
    @Somnambul ✝ ms mult , m-am acomodat cu 10 la toate chestiile dar nu e cine stie ce, ma enerveaza ca iti ia din fps-uri la multe jocuri din cauza updateurilor, vreeam windows 7 pt ca asa zic unii ca e mult mai bun la configurare si la fps-uri , si da, vreau sa pierd toate datele pt ca mai am cateva cheaturi prin niste foldere si prin lastactivity :C ca na, am vazut ca fratele Sednaoui are leader sa ma duc si eu la el in mafie
    Oct 25 2017 10:16 AM
Photo

LuciFENOMEN

Re ba
Oct 25 2017 08:09 AM
  • Deli // SAMURAI's Photo
    Deli // SAMURAI
    re

Oct 25 2017 09:37 AM
  • CaptainOG's Photo
    CaptainOG
    re

Oct 25 2017 10:21 AM
  • Radu's Photo
    Radu
    re
    Oct 25 2017 11:01 AM
Photo
Photo
  • Darth's Photo
    Darth
    1. Ăsta e un video de-al lui Vick care joacă cu un silent, nu e un cheat nou sau foarte bun, e un silent de pe net.
    2.*Cheat-ul* ăsta este doar un keylogger, mai pe înțeles-ul tuturor : Îl descarci și rămâi fără cont.
    Oct 25 2017 12:11 AM
  • Darth's Photo
    Darth
    1. Ăsta e un video de-al lui Vick care joacă cu un silent, nu e un cheat nou sau foarte bun, e un silent de pe net.
    2.*Cheat-ul* ăsta este doar un keylogger, mai pe înțeles-ul tuturor : Îl descarci și rămâi fără cont.
    Oct 25 2017 12:11 AM
Photo
Photo

WoW_WoW

hmm, oare mai traiesc?
Oct 24 2017 11:16 PM
  • WoW_WoW's Photo
    WoW_WoW
    uite ca nu rollz, fanul meu slabutz

Oct 24 2017 11:37 PM
  • Silk's Photo
    Silk
    Bau bau
    Oct 25 2017 05:36 AM
  • #NUSUNTGEO ;x's Photo
    #NUSUNTGEO ;x
    Bună chifteluta :3
    Oct 25 2017 06:08 AM
Photo

Mr.Universal.

"A new moon is rising,"
Oct 24 2017 10:50 PM
Photo
  • Sobranie's Photo
    Sobranie
    Cn
    Oct 25 2017 07:13 AM
  • Allis's Photo
    Allis
    da-mi cont sa joc la tn
    Oct 25 2017 10:36 PM
Photo

MAKIZOKO

Am scos prima piesa personala. Vreau sa iau o decizie importanta in legatura cu partea muzicala si am nevoie de o parere sincera din partea ta. Link catre canalul meu de YouTube: https://youtu.be/MbcHFfPbt-o
Oct 24 2017 10:34 PM
  • HowL's Photo
    HowL
    Canti ok, dar incearca sa o dai mai lent. Daca o sa iti iei o aparatura mai buna o sa rupi. Continua :D
    Oct 24 2017 10:53 PM
  • GhostFaceKilla's Photo
    GhostFaceKilla
    Incearca sa nu mai folosesti cuvinte gen : angelic mirabulos magnific etc . (cand nu este nevoie) .
    Acorda mai mult timp sectionarii versurilor . Adica in unele momente parca era nevoie sa te opresti (pentru ca masura versurilor iti cerea asta ) dar mai inghesuiai cateva cuvinte ca sa iti termini ideea. Incearca sa renunti la text atata timp cat te face sa iti aglomerezi flow-ul. Chiar daca e o idee importanta sau ai exprimat ceva puternic , reformuleaza si insereaza altundeva .
    Si ti-as sugera sa eviti cliseele . Cand am ascultat piesa ta efectiv parca am ascultat alte 100 de dinainte . Nu mai incerca sa abordezi subiecte super super generale . Si daca o faci abordarea sa aiba putin autenticitate.
    La flow-ul tau si la cum dai pe beat te-as vedea sa creezi ceva mai la "caterinca " gen un macanache pe repede inainte . In mintea mea ar suna bine .
    Oricum daca asta e visul tau nu renunta si scrie in fecare zi si repeta . O sa ajungi unde trebuie . Bafta si mult spor ! @MAKIZOKO
    Oct 25 2017 09:50 AM
  • MAKIZOKO's Photo
    MAKIZOKO
    Multumesc mult pentru sustinere, aparatura este pe drum @HowL47.
    Oct 25 2017 10:58 AM
Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
Designed by Shady | OG-Times | 2018
keyboard_arrow_up