Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Sugestii pentru server

• Please log in to reply
2490 replies to this topic

ZephyR

ZephyR

👉 NG 👈

• account_circle
    Helper RPG
  • I have 282 Posts
  • My id is #2768
  • 03-April 16
  • 37 reputation points
  • ZephyR

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Sugestie: Propun adaugarea damage-ului la coliziunile cu autovehicule, dar sa fie si un sistem de siguranta in acestea, precum helmet-ul de la motociclete (pe care daca o porti, primesti considerabil mai putin damage din coliziunea respectiva), iar pentru masini nu stiu daca este o textura in stilul centurii de siguranta, dar si o simpla comanda /putseatbelt ar fi destul.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Stilul de joc ar aduce mai mult spre realitate, iar jucatorii ar fi influentati sa isi controleze modul in care conduc.

• 1

YasZZsv.png

RZ.Roxana

RZ.Roxana

Newbie

• account_circle
    Member
  • I have 1 Post
  • My id is #30949
  • 09-September 18
  • 0 reputation points
  • RZ.Roxana

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Sugestie: Delivery personal la jobu-ul pizza. Nu ma refer sa livrez pizza cu Faggio ci cu masina personala si aici devine si mai interesant. In functie de ce masina ai vei primi bani mai multi sau mai putini.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ceva unic si se v-a munci mai mult la joburi si nu se vor face atat de multe afaceri ilegale si tot genul de infractiuni.

• 0

Tiberiu.

Tiberiu.

傳說

• account_circle
    Premium User
  • I have 261 Posts
  • My id is #18412
  • 08-August 17
  • 40 reputation points
  • Tiberiu

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Talk About it

Sugestie: Propun adaugarea unei optiuni in /v pentru a putea schimba pozitia vehiculelor.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ar fi destul de eficienta aceasta optiune, eu unul sunt obsedat de ordine si pentru a le putea aranja trebuie sa ma folosesc de alte conturi.

• 0

txYa39b.png

None.

None.

Newbie

• account_circle
    Member
  • I have 8 Posts
  • My id is #30398
  • 19-August 18
  • 2 reputation points
  • None[].

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Sugestie: Propun ca pe panel sa se adauge optiunea de a putea cumpara Puncte Premium cu PaySafeCard.

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Multi jucatori nu folosesc PayPal asa ca daca s-ar adauga aceasta optiune multi jucatori vor putea dona.

Sugestie: Propun ca pe panel sa se adauge o sectiune numita "Last-Punish", acolo jucatorii isi vor vedea ultimile sanctiuni.

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/Utilizatorii?: Daca un jucator vrea sa aplice ca helper, lider etc. si nu isi mai stie exact sanctiunile trebuie sa faca ticket si sa astepte ca un admin sa-i spuna sanctiunile din trecut, daca s-ar adauga aceasta sanctiune nu ar mai fi atatea tickete cu "Puteti sa-mi spuneti ce sanctiuni am?".

Sugestie: Cand un jucator aplica la o factiune, lider-ul/co-lider-ul sa poata vedea sanctiunile.

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Ar fi mai bine asa, liderii si co-liderii nu vor mai baga tot felul de jucatori care isi bat joc de sansa acordata.

Sugestie: Daca un jucator are cheats in LP sa nu mai fie acceptat in mafie.

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Mai putini codati.

• 0

vladutz2006

vladutz2006

Member

• account_circle
    Member
  • I have 20 Posts
  • My id is #3784
  • 27-April 16
  • 0 reputation points
  • octi2006

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Sugestie: Dupa cum stiti cei de la 0ping au niste probleme la cei de la UPC ca le pica destul de des, eu propun sa schimbam si noi host-ul ca toate celelalte servere, iar eu nu vreau sa ma las de acest server din cauza asta ca e server-ul meu de suflet.                                                         

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Daca am schimba si noi host-ul am avea mai putin lag si ar reveni multi playeri inapoi care s-au lasat din aceasta cauza. 

Am facut aceasta propunere deoarece nu mai suport sa imi tot pice si nu cred ca sunt singurul cu aceasta problema.

• 0

St.Vasii.

St.Vasii.

♠ Legendary Hitman ♠

• account_circle
    Premium User
  • I have 2,103 Posts
  • My id is #410
  • 16-January 16
  • 272 reputation points
  • Vasii.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Sugestie: Sa se puna 2 puncte maxim la taxi cu acelasi jucator.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Pai, in multe cazuri unii clienti cer 2 locatii, gen "du-ma la DMV si dupa ma duci iar acasa", "Gun shop si dupa la lspd" etc. Daca prind un client de genul primesc doar 1 punct si e deranjant totusi.. 

• 0

oh1z80.jpg

Vrem avioane nu cercuri goale !                                                                                                                                          

giphy.gif

Tot ce conteaza!

6o1QA9j.jpg

efGOu6M.gif

2Thz0d.gif

#opasiunebmwpower

Misr37.gif

Darth

Darth

jeez

• account_circle
    Premium User
  • I have 1,343 Posts
  • My id is #16956
  • 29-June 17
  • 92 reputation points
  • retired.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Sugestie: Legalizarea mobilehud-ului pentru mafioți.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Este un mod ce dă un aspect plăcut jocului și consider că nu dă un avantaj jucătorilor. 

@DaGGoTh.

• 6

YJoPsfG.gif

vfThti4.png

ACHCeKT.png

Spoiler

GotenAdv

GotenAdv

Member

• account_circle
    Member
  • I have 28 Posts
  • My id is #30475
  • 22-August 18
  • 4 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Este un mod ce dă un aspect plăcut jocului și consider că nu dă un avantaj jucătorilor. 

@DaGGoTh.

+1

• 0

.Sorin.

.Sorin.

Advanced Member

• account_circle
    Retired Staff
  • I have 1,923 Posts
  • My id is #6492
  • 28-July 16
  • 31 reputation points
  • Sorin[]

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Sugestie: Marirea slot-urilor de masini.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ar fi un bonus in plus pe server. Adica sunt 10 masini de la deschiderea server-ului si cred ca suntem singurii unde poti avea atatea masini, pe restul serverelor poti detine si 15 masini.

• 1

MalwareKGB

MalwareKGB

AL Capone V2

• account_circle
    Premium User
  • I have 282 Posts
  • My id is #25734
  • 23-March 18
  • 9 reputation points
  • Malware / MalwareTiTaNu

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

@DaGGoTh.

+1

Chiar daca nu mai joc in mafii updateurile sunt binevenite oricand. 

• 0

Mafia mea #AvispaRifa

Spoiler

O parte din mafiile la care am contribuit 

Spoiler

O mica parte din momentele de pe parcursul meu pe acest pe acest server

Spoiler

DaGGoTh.

DaGGoTh.

Respectă și vei fi respectat!

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 748 Posts
  • My id is #7883
  • 13-September 16
  • 413 reputation points
  • DaGGoTh

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Word Crusher

@DaGGoTh.

Darth, ce ar trebui să facă modul ăsta că nu-mi dau seama. M-am uitat la video-ul asta:

Are legătură cu faptul că se mişcă radarul? 

• 0

pm0CZ5L.png

HHnphwd.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up