Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Momentan serverul de SA-MP intampina probleme legate de stabilitatea conexiunii. Se lucreaza la rezolvarea acestora, va rugam sa fiti rabdatori!
[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Sugestii pentru server

• Please log in to reply
2625 replies to this topic

Rexus4

Rexus4

Newbie

• account_circle
    Member
  • I have 4 Posts
  • My id is #17290
  • 10-July 17
  • 1 reputation points
  • Mugetsu

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Propunere pentru un nou quest.

Valentine's day quest.

-v-a trebui sa colectezi niste inimi din diferite locati.

-sa fie un quest cum a fost si cel de Craciun adica pe parcursul a mai multe zile.

In caz ca idea cu questul nu este acceptata propun sa se ofere un bonus pe server de Valentine's day pe 14 Februarie.

• 0

Ryder_G.

Ryder_G.

Newbie

• account_circle
    Member
  • I have 4 Posts
  • My id is #34035
  • 26-January 19
  • 0 reputation points
  • Ryder_G

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Words

Puteti sa faceti va rog o noua metoda de a face PP(Premium Points)?

M-am gandit sa fie un quest greu foarte greu care acuma il bagati si macar 15 Premium Points ca un priemiu.

Si mai ma-m gandit sa bagati Neoane la masini.Neoane pentru ca pe alte servere sunt neoane si e destul de smecher.

Si la skinurile noi va rog frumos sa mai scadeti preturile la 500kk 450kk 600kk 700kk pentru ca nu e corect asa de multi bani sa dai 1kkk 3 kkk 2 kkk etc.

Si as mai dorii cand iei 3/3 warnuri sa nu iei ban 3 zile Maxim 2 zile pentru ca altii au treaba s-au ceva...

Stiu lui Massive sigur nu ii va conveni asta dar multi prieteni mi-au spus chestia asta

Si mai doresc sa adaug ceva sa iau unban pe contul Ryder_G pentru ca 2/3 warn am primit 1 warn aiurea de la Tobacco eu m-am izbit in perete la CNN si el credea ca vreau sa ma izbesc in playeri.

Si as vrea ca Massive sa mai creeze o casa intr-un loc chiar foarte frumos.

Cand intra pe server sa vina la mine sa ii arat casa unde vreau.

Multumesc pentru timpul acordat!
    <3 Sper ca ceva veti face.

• 0

Zaby

Zaby

Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 20 Posts
  • My id is #31614
  • 14-October 18
  • 0 reputation points
  • Zaby

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Words

Sugestie: Adaugare Job Boost

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: mai multa activitate si toata lumea ar face jobs din moment ce se castiga bine 

• 0

AKenny.

AKenny.

Newbie

• account_circle
    Member
  • I have 4 Posts
  • My id is #32486
  • 23-November 18
  • 0 reputation points
  • ToughGuy

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Get a friend

Puteti sa faceti va rog o noua metoda de a face PP(Premium Points)?

M-am gandit sa fie un quest greu foarte greu care acuma il bagati si macar 15 Premium Points ca un priemiu.

Si mai ma-m gandit sa bagati Neoane la masini.Neoane pentru ca pe alte servere sunt neoane si e destul de smecher.

Si la skinurile noi va rog frumos sa mai scadeti preturile la 500kk 450kk 600kk 700kk pentru ca nu e corect asa de multi bani sa dai 1kkk 3 kkk 2 kkk etc.

Si as mai dorii cand iei 3/3 warnuri sa nu iei ban 3 zile Maxim 2 zile pentru ca altii au treaba s-au ceva...

Stiu lui Massive sigur nu ii va conveni asta dar multi prieteni mi-au spus chestia asta

Si mai doresc sa adaug ceva sa iau unban pe contul Ryder_G pentru ca 2/3 warn am primit 1 warn aiurea de la Tobacco eu m-am izbit in perete la CNN si el credea ca vreau sa ma izbesc in playeri.

Si as vrea ca Massive sa mai creeze o casa intr-un loc chiar foarte frumos.

Cand intra pe server sa vina la mine sa ii arat casa unde vreau.

Multumesc pentru timpul acordat!
    <3 Sper ca ceva veti face.

Fratele meu, pai sunt playeri care au dat deja multi bani pe skin-uri premium. Eu personal am dat 2.8kkk pe un skin, normal ca nu-mi convine ca tu sa-l iei mai ieftin, daca nu ai bani sa-ti iei skin premium, nu-ti iei. Daca totul ar fi ieftin pe server ce farmec ar mai avea ? Hai sa primim totul moca. Practic 70% din sugestiile tale sunt in interesul tau.

• 0

iCoevUb.png3394a6457130c4ca57b111ea1a301684.pngiCoevUb.png

20-LEGEND1-facebook-Jumbo.jpg    

4our7even.

4our7even.

Stați cuminți că sunteți fake-uri.

• account_circle
    Premium User
  • I have 176 Posts
  • My id is #238
  • 11-January 16
  • 22 reputation points
  • 4our7even.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Talk About it

Sugestie: Mai multe hărți la /race, deja playerii s-au cam plictisit de cele actuale și nu prea mai joacă nimeni.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Cred că ar ajuta server-ul, eu personal m-aș duce la /race dacă s-ar adăuga hărți noi.

• 2

WavyDarlingKitfox-max-1mb.gif

8IaPlNv.png

zp3P8mT.png

GcJamAA.png

apkxrGz.png

aNSbPrA.png

UWH7NAs.png

X01w34i.png

a51P5nx.png

wye3KFu.png

mJbFq8T.png

j97EWLA.png

ιCняιѕтιαN47

ιCняιѕтιαN47

ĸιng oғ тнe coмυnιтy

• account_circle
    Moderator IT
  • I have 677 Posts
  • My id is #4327
  • 14-May 16
  • 112 reputation points
  • 🔥iChristiaN47🔥

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Sugestie: Mai multe hărți la /race, deja playerii s-au cam plictisit de cele actuale și nu prea mai joacă nimeni.
    Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Cred că ar ajuta server-ul, eu personal m-aș duce la /race dacă s-ar adăuga hărți noi.

Majoritatea jucătorilor doresc schimbări semnificative nu cred ca doar niște simple noi locații de race ar ajuta să se populeze din nou. În mare parte se mai vine la race doar pentru niște rcp-uri nu pentru distractie. Totusi PRO acestei propuneri, la urma urmei orice schimbare / noutate este bine-venită.

• 0

4qOUY3j.png                

pzsB5be.png

Regulamentul serverelor il poti gasi aici.
    Regulamentul liderilor il poti gasi aici.
    Regulamentele factiunilor le poti gasi aici

Igh4Uaa.png

WlgKpTm.png
    gRiMM4S.png

KprN6m3.png

4qOUY3j.png

I0fBPwD.png

Azziz47

Azziz47

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 176 Posts
  • My id is #8955
  • 26-October 16
  • 2 reputation points
  • crysty.king

• Hey, you!
    Wanna be friends?

PRO, cred ca toti am vrea sa fie adaugate mai multe harti la /race sau ceva de genul.

• 1

EagerFittingJaguar-size_restricted.gif

giphy.gif

EqEph2Z.png

RafaOLD

RafaOLD

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 46 Posts
  • My id is #16951
  • 28-June 17
  • 1 reputation points
  • Rafa

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Sugestie:Ar fi o idee sa se adauge comanda /towcar sau /towveh, pentru ca da tow la vehiculele personale mult mai rapid si sa nu dureze 5 minute sa iti dai tow la toate masinile.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: O sa reduca semnificativ timpul tractarii masinilor, in special celor cu 10/10 vehicule.

• 0

LSQiXRD.png?1

11YnjDa.png

Nickname: Rafa

Level40.

Playing Hours: 600

Account Type: Premium User.

Warns: 0/3.

House: -

Personal Vehicles: 10/10.

Faction: Federal Bureau of Investigations

Actual Rank: Rank 3.

Phone Number: 7012.

11YnjDa.png

bCOgOsN.jpg

ιCняιѕтιαN47

ιCняιѕтιαN47

ĸιng oғ тнe coмυnιтy

• account_circle
    Moderator IT
  • I have 677 Posts
  • My id is #4327
  • 14-May 16
  • 112 reputation points
  • 🔥iChristiaN47🔥

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Sugestie: (1) Propun adăugarea unor titluri exact ca cele de la Kobk, dar care pot fi personalizate sau cumpărate dintr-un anumit loc, shop, cu o anumită comandă ș.a.m.d. De exemplu, folosind comanda /buytitle, va apărea o serie de titluri precum <I Am The Best> <VIP> <Premium> <Co-Leader> <Leader> <Just Do IT> s.a.m.d. 

(2)  Propun ca skinurile premium, să apară și la Paint. Nu degeaba am dat atâția bani pe ele, corect ar fi să ne putem afișa peste tot cu acestea.

(3) Cu un surplus de 20,000,000$ - 25,000,000$, jucătorii ce dețin Premium Skin să își poată cumpără un titlu de genul: <Premium Skin>.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ar da un plus de creativitate serverului iar în acest mod am putea să cheltuim banii într-un mod mult mai productiv nu doar pe mașini, case, ș.a.m.d.

• 0

4qOUY3j.png                

pzsB5be.png

Regulamentul serverelor il poti gasi aici.
    Regulamentul liderilor il poti gasi aici.
    Regulamentele factiunilor le poti gasi aici

Igh4Uaa.png

WlgKpTm.png
    gRiMM4S.png

KprN6m3.png

4qOUY3j.png

I0fBPwD.png

AKenny.

AKenny.

Newbie

• account_circle
    Member
  • I have 4 Posts
  • My id is #32486
  • 23-November 18
  • 0 reputation points
  • ToughGuy

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Get a friend

Sugestie: (1) Propun adăugarea unor titluri exact ca cele de la Kobk, dar care pot fi personalizate sau cumpărate dintr-un anumit loc, shop, cu o anumită comandă ș.a.m.d. De exemplu, folosind comanda /buytitle, va apărea o serie de titluri precum <I Am The Best> <VIP> <Premium> <Co-Leader> <Leader> <Just Do IT> s.a.m.d. 

(2)  Propun ca skinurile premium, să apară și la Paint. Nu degeaba am dat atâția bani pe ele, corect ar fi să ne putem afișa peste tot cu acestea.

(3) Cu un surplus de 20,000,000$ - 25,000,000$, jucătorii ce dețin Premium Skin să își poată cumpără un titlu de genul: <Premium Skin>.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ar da un plus de creativitate serverului iar în acest mod am putea să cheltuim banii într-un mod mult mai productiv nu doar pe mașini, case, ș.a.m.d.

PRO - Foarte buna ideea. :wub:

• 0

iCoevUb.png3394a6457130c4ca57b111ea1a301684.pngiCoevUb.png

20-LEGEND1-facebook-Jumbo.jpg    

Daryus3k2

Daryus3k2

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 157 Posts
  • My id is #5774
  • 30-June 16
  • 10 reputation points
  • OLD: Darius3002 | NEW: Daryus3k2

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Sugestie: Propun sa se adauge pe server că atunci când selectezi radio-ul pe care vrei să-l asculți să ai și opțiunea ''Youtube URL'' unde să adaugi link-ul de la o melodie de pe youtube.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Păi sunt sigur că sunt foarte mulți care vor să  asculte o melodie specifică de pe youtube, asta ar ajută foarte mult + nu este ceva foarte greu de adăugat!

• 0

Nick: Daryus3k2

Level: 52

Playing Hours: 700+

Account Type: Premium User

Warns: 0/3

House: No

Vehicles: 8/8

Business: No

Faction: -

Rank: -

Phone: 24242

Clan: -

Clan Rank: -

tumblr_nunsp4tden1ueqjtbo1_400.gif

MOMENTE IMPORTANTE:

Screenshot_30.png

Screenshot_73.png

Screenshot_114.png

Screenshot_143.png

Screenshot_270.png

Screenshot_74.png

Screenshot_293.png

Screenshot_307.png

Screenshot_371.png

Screenshot_142.png

opuadla8614.png

Screenshot_265.png

Screenshot_264.png

Screenshot_309.png

Screenshot_370.png

Screenshot_376.png

Screenshot_375.png

Screenshot_372.png

Screenshot_367.png

MY FACTION HISTORY:

--> 2018.06.30 - 2018.10.02 - | National Guard

--> 2018.04.09 - 2018.06.38 | Paramedic Departament

--> 2017.10.08 - 2017.10.17 | School Instructors LS

--> 2017.05.03 - 2017.07.30 | Taxi LS 

--> 2017.01.07 - 2017.01.10 | Los Vagos

--> 2016.11.20 - 2017.12.18 | SF Paramedic Departament 

--> 2016.10.24 - 2016.11.09 | Los Aztecas

--> 2016.08.15 - 2016.09.06 | SF Paramedic Departament

--> 2016.07.11 - 2016.08.11 | Taxi SF

--> 2016.07.03 - 2017.07.10 | Taxi LS 

ADD ME ON STEAM

76561198844178763.png

76561198269492838.png

iMary_

iMary_

Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 15 Posts
  • My id is #32239
  • 12-November 18
  • 0 reputation points
  • iMary_

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Words

Sugestie: Sugestia mea ar fi ca la job-ul 'Arms Dealer' sa fie exact cum era inainte, la acelasi checkpoint.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Pai in momentul de fata dureaza prea mult sa faci acest job si nimeni nu prea mai face materiale pe server.

• 0

InmIx4v.jpg

Nu uita niciodata de unde ai plecat deoarece de acolo de jos ai plecat si tu.

AlexandruSiLENT

AlexandruSiLENT

𝖒𝖔𝖗𝖊 𝖙𝖍𝖆𝖓 𝖆 𝖌𝖔𝓭.

• account_circle
    Premium User
  • I have 974 Posts
  • My id is #5422
  • 18-June 16
  • 308 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Sugestie: adăugarea unui nou sistem mai de doamne ajută de "assist la war".

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: cum ar ajuta serverul? sistemul actual este total inutil, faci assist-uri degeaba, dai 90hp unui jucător pe turf și vine un coechipier și-ți fură kill-ul, urmând să-l înjuri ca un mafiot bun ce ești. ar fi mai ok un nou sistem de assist, unde la 2 assist-uri poți "câștiga un kill", nu-i așa greu de făcut.

Sugestie: infinite-run la war.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: deseori, noi, mafioții ăștia de pe server, întâmpinăm problema de a rămâne fără "run" fiind pe turf și alergând după oponenți (mafia adversă având puțini membrii), ceea ce este puțin stresant, pe lângă exemplul ăsta, poți termina un war și începe altul, tu, sau coechipierii tăi nemaiavând mașini pe turf-ul unde a avut loc war-ul anterior, ești nevoit să alergi până la "următorul turf", nu prea ai cum abuza de chestia asta dacă este doar în timpul war-urilor.

Sugestie: blocarea accesului la clădirile "prioritare" din san fierro, la war sau complet.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: aceleași war-uri, aceleași poziții de fiecare dată, ce-ar fi să aducem înapoi war-urile din 2013-2014 unde nu mulți se urcau pe poziții și țineau un turf 20 de minute doar stând degeaba? cu un mapping sau ceva de genul ar fi war-urile mai distractive (după părerea mea, codați încă sunt).

Nu-s niște sugestii prioritare ce țin neaapărat să fie implementate, nici cele mai "originale" dar, după părerea mea sunt ok și ar ajuta.

• 7

giphy.gif

Spoiler

Cr3T1N3Lu

Cr3T1N3Lu

The best cheater without cheats.

• account_circle
    Premium User
  • I have 449 Posts
  • My id is #463
  • 16-January 16
  • 42 reputation points
  • Cr3T1N3Lu

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Talk About it

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: cum ar ajuta serverul? sistemul actual este total inutil, faci assist-uri degeaba, dai 90hp unui jucător pe turf și vine un coechipier și-ți fură kill-ul, urmând să-l înjuri ca un mafiot bun ce ești. ar fi mai ok un nou sistem de assist, unde la 2 assist-uri poți "câștiga un kill", nu-i așa greu de făcut.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: deseori, noi, mafioții ăștia de pe server, întâmpinăm problema de a rămâne fără "run" fiind pe turf și alergând după oponenți (mafia adversă având puțini membrii), ceea ce este puțin stresant, pe lângă exemplul ăsta, poți termina un war și începe altul, tu, sau coechipierii tăi nemaiavând mașini pe turf-ul unde a avut loc war-ul anterior, ești nevoit să alergi până la "următorul turf", nu prea ai cum abuza de chestia asta dacă este doar în timpul war-urilor.

Sugestie: blocarea accesului la clădirile "prioritare" din san fierro, la war sau complet.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: aceleași war-uri, aceleași poziții de fiecare dată, ce-ar fi să aducem înapoi war-urile din 2013-2014 unde nu mulți se urcau pe poziții și țineau un turf 20 de minute doar stând degeaba? cu un mapping sau ceva de genul ar fi war-urile mai distractive (după părerea mea, codați încă sunt).

Nu-s niște sugestii prioritare ce țin neaapărat să fie implementate, nici cele mai "originale" dar, după părerea mea sunt ok și ar ajuta.

Pro la absolut toate, primele 2 chiar ar fi trebuit adaugate pana acum (cel putin chestia cu assist-urile, gen, la 2 assist-uri sa fie un kill, chestia asta ar fi trebuit bagata din prima de cand a fost bagat si acest sistem, cum a zis si Alexandru, assist-urile sunt total degeaba si nu ne ajuta cu absolut nimic, eventual sa fie bagat sistem de assist si pe kill-list cum era si pe ro$umaxz, scuze pentru reclama, dar server-ul oricum nu mai exista). Avem nevoie de infinite run la wars, caracterul oboseste doar dupa 3-4 minute de alergat intens... Cum adversarii sunt putini, ne este foarte greu sa ne deplasam dintr-un colt in alt colt al turf-ului, turf-urile fiind si mari, iar playerii putini in unele mafii. Chestia a 3-a cu blocatul anumitor pozitii, intr-adevar, e enervanta deoarece sunt unele pozitii unde adversarul are pozitie perfecta la locul pe unde trebuie tu ca mafiot sa urci sa-l scoti de acolo sus si asta face scoaterea adversarului de pe unele pozitii mult mai grea, aproape imposibila.

• 1

Revix

Revix

Nu sunt camila.

• account_circle
    Premium User
  • I have 289 Posts
  • My id is #13816
  • 24-March 17
  • 4 reputation points
  • Revix

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Pro in afara la aia cu infinite run si sa-ti spun si de ce:

1.Era relevanta chestia asta cand nu puteai intra cu masinile pe turf, astfel puteai alerga.

2.Daca este mafie cu skin-uri cu rotatie+infinte run este foarte greu sa-i nimeresti.

3.infinite run-ul era un motiv pentru ban, adica acum nu mai poti bana pentru infinite run.

• 0

AlexandruSiLENT

AlexandruSiLENT

𝖒𝖔𝖗𝖊 𝖙𝖍𝖆𝖓 𝖆 𝖌𝖔𝓭.

• account_circle
    Premium User
  • I have 974 Posts
  • My id is #5422
  • 18-June 16
  • 308 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Pro in afara la aia cu infinite run si sa-ti spun si de ce:

1.Era relevanta chestia asta cand nu puteai intra cu masinile pe turf, astfel puteai alerga.

2.Daca este mafie cu skin-uri cu rotatie+infinte run este foarte greu sa-i nimeresti.

3.infinite run-ul era un motiv pentru ban, adica acum nu mai poti bana pentru infinite run.

da, aici îți dau dreptate, o soluție ar fi ca acest infinite-run să fie la o distanță anume față de adversar

• 0

giphy.gif

Spoiler

ExafiusMONTANA

ExafiusMONTANA

P O S E i D O N

• account_circle
    Premium User
  • I have 1,117 Posts
  • My id is #10385
  • 12-December 16
  • 65 reputation points
  • ExafiusFENOMEN[main] ExafiusSENZATiE[sec]

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Sugestie: Sa se aplice doar la promotii urmatorul lucru: Daca war-ul implica fail pe parasire dat sau primit, sa nu fie luat in considerare in promos, astfel in promos sa fie doar warurile complete de 20 de minute.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?:Nu ajuta serverul, ajuta sistemul de ranked, e aiurea sa iti pice in promos un war de 5 minute unde vor fi 10-15 inamici urcati pe o cladire greu accesibila si ii da jos cine apuca, dupa putin maraton, ala nu e war.

• 5

Leader Los Vagos

Spoiler

Semnaturi frumi

Spoiler

UGta6ne.png

K5opDcI.png

tru6e18.png

kAQm1Zg.png

gx3y9zp.png

eEaxZ9N.png

PIIGZya.png

HeYUNad.png

MARZO.

MARZO.

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 282 Posts
  • My id is #13712
  • 19-March 17
  • 13 reputation points
  • MARZO

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Sugestie: Sa se aplice doar la promotii urmatorul lucru: Daca war-ul implica fail pe parasire dat sau primit, sa nu fie luat in considerare in promos, astfel in promos sa fie doar warurile complete de 20 de minute.
    Cum crezi ca ar ajuta serverul?:Nu ajuta serverul, ajuta sistemul de ranked, e aiurea sa iti pice in promos un war de 5 minute unde vor fi 10-15 inamici urcati pe o cladire greu accesibila si ii da jos cine apuca, dupa putin maraton, ala nu e war.

Aprob si susțin, ieri de 3 ori am iesit si intrat în promo doar din cauza asta, bine gandit Exafius

• 0

fAHVCtv.png

ragnarokedy.

ragnarokedy.

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 40 Posts
  • My id is #32039
  • 02-November 18
  • 0 reputation points
  • RagnarokEdy

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Sugestie: Cand intru intr-o arma de pe turf sa nu mi-o dea in mana ca daca eu ma bat cu unul la deagle si e unu mort in spatele meu si ii cade mp5-ul sa nu-l iau in mana si dupa sa fug si sa pun deagleul iar in mana , da pana faci alea iti iei kill. (daca e posibil), sau un mod ceva.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ar ajuta mafiotii la waruri sa nu mai moara din motive prostesti.

• 0

RoLLz

RoLLz

The King of San Fierro.

• account_circle
    Leader Da Nang Boys
  • I have 2,958 Posts
  • My id is #1354
  • 20-February 16
  • 545 reputation points
  • RoLLz

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Sugestie: Schimbare sistem evidenta war. Sa fie adaugat un sistem care contorizeaza cate secunde are un mafiot pe un turf, deoarece e total aiurea daca noi avem 5 war-uri, si dam  3 fail-uri de exemplu. Am patit ieri seara 13.2.2019 sa dam numai fail-uri in 2 - 3 minute, iar cativa membrii n-apareau pe evidenta si au fost sanctionati, total aiurea deoarece n-apucau sa faca kill-uri. Sau in cazul in care o mafie n-are lider / membrii online, aceeasi problema, eram 20 on iar italian 5, cum sa apari pe evidenta daca n-ai pe cine sa omori / de catre cine sa fi omorat.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Nu s-ar mai "incasa" un FW aiurea.

Sugestie: Adaugare sistem [/drop] pentru mafioti.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Sa putem da [/drop] la o arma pe turf, ca pe CS:GO de exemplu, asa nu mai trebuie sa ma joc cu MP5 la war ca il iau din greseala de la 'x'.

Sugestie: Blocare anumite pozitii din San Fierro / interizcerea lor prin warn / ban.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Cum? M-as juca si eu pe jos PE UNDE TREBUIE SA FIE WAR-UL, nu ma bag cu m4 pe rage si stau pe pozitie ca o cucuvea si asa castig puncte la war degeaba / fac kills ca stau pozitie, mafiotii isi arata superioritatea pe turf, nu in aer.

Sugestie: Modificare sistem de rankup. De ce sa iau lose la promotie daca dau fail in 5 minute? Mi se pare total aiurea, ca eu ca mafie sa dau fail si tot eu sa incasez un -1 la promotie, reganditi putin sistemul ca e total aiurea problema asta.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: - 

• 6

aCxMecO.gif

VpmlitX.png

Wu2mmhK.png

2 user(s) are reading this topic

2 members, 0 guests, 0 anonymous users

Massive, Lolecs
    Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up