Jump to content
Massive

Sugestii pentru server

Recommended Posts

Sugestie: Adaugarea comenzii /enter respectiv /exit.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: In primul rand, acest update ar oferi un avantaj considerabil serverului din punct de vedere al jucatorilor. Sunt anumite persoane ce nu detin un calculator si si-ar dori sa se joace acest joc. In al doilea rand, prezinta si un avantaj pentru jucatori. Ar putea experimenta ceva nou si unic pe samp si og times ar fi singurul server din romania (mare) care ar suporta aceasta functie (de a te juca de pe android).

Sugestie: Sa se scada putin raport-ul la factiunele de tip 'School Instructors' deoarece din punctul meu de vedere este unul destul de greu si din cauza asta mi-am pus demisia. Am 27 de licente deoarece nu am timp suficient sa completez raport-ul nu mai e vacanta sa pot sta toata ziua.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ar ajuta membrii factiuni 'School Instructors'.

Sugestie:Sa se adauge un sistem de fotbal in care sa poti juca si sa fie o liga a OG-Times-ului,iar fiecare echipa sa aiba stadion propriu si sa se poata pune pariuri pe echipa "X" sau "Y".

Cum crezi ca ar ajuta serverul?:Ar fi un sistem unic si ar atrage multi playeri.

Buna ziua! Ma numesc Vlad, numele de pe server este Vladica si am sa propun o sugestie, care, poate va fi implementata la unul dintre updateurile viitoare. Acest lucru va fi posibil doar daca apasati butonul de Up. Sugestia mea este urmatoarea: Daca tot s-au implementat sa ai maxim 20 de sloturi de masini personale, sa se adauge un slot fiecarui player. De ex, ai 2 sloturi, nu ai cont premium sa ti se adauge un slot [2+1=3]. Daca ai cont premium, ai 4 sloturi [4+1=5]. Eu zic ca este o idee foarte buna. Va reamintesc acest lucru este posibil doar daca voi ma sustineti cu cate un UP. Multumesc! La revedere!

Sugestie: Sa se adauge achizitionarea de neon la vehiculele de tip Hotring

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Inafara ca ar arata frumos, ar creste si pretul vehiculului

On 10/10/2019 at 8:56 PM, mrdenisxn said:

Sugestie: Sa se scada putin raport-ul la factiunele de tip 'School Instructors' deoarece din punctul meu de vedere este unul destul de greu si din cauza asta mi-am pus demisia. Am 27 de licente deoarece nu am timp suficient sa completez raport-ul nu mai e vacanta sa pot sta toata ziua.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ar ajuta membrii factiuni 'School Instructors'.

Respins.

Sugestie: Sa se faca un mic mapping cu cate o "benzinarie" pe fiecare aeroport din LS/LV/SF pentru maverick-uri. Ar fi mai roleplay sa faci fill-ul si la avioane deoarece in momentul de fata oricat ai merge cu maverick-ul/sparrow etc nu ii scade din combustibil.

Cu ce crezi ca ar ajuta serverul: Ar fi mai roleplay si mai scade din economie.

Sugestie: Propun adaugarea optiunii in /report - C-BUG [ID].

Cu ce crezi ca ar ajuta serverul? Cand dai /report - alta problema ca X face c-bug dureaza mai mult pana ajunge pe la helperi apoi la admini. Asa direct ajunge la admini un report pentru c-bug.

Sugestie: Propun ca pe vehiculul de tip Infernus pentru rank 3+ al departamentelor de politie sa fie adaugat un fel de stage care sa dea +20 km.

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Multi care sunt prinsi ca incalca limita de viteza au infernus si e destul de greu ca sa-i prinzi.

Sugestie: Propun ca în perioada în care este activă  schimbarea gratuită a colorilor hidden să putem schimba și culorile neoanelor de pe vehicule. (PS: Gen, am neon verde și-l vreau roșu).

Cum crezi ca ar ajuta serverul?: Ar fii mai ok pentru jucătorii care vor să-și schimbe culoarea neonului fără a fi nevoiți să-și cumpere altul din [/shop], la fel ca schimbarea gratuită a culorilor hidden. Totuși o să fie pe o perioadă limitată de timp, așa că eu consider că nu strică. Mulțumesc!

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...