Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

[Portofoliu] - CrypToN.

• This topic is locked This topic is locked
186 replies to this topic

ezeNtrix

ezeNtrix

𝚔𝚒𝚗𝚐 𝚘𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚑𝚒𝚕𝚕

• account_circle
    Designer
  • I have 6,055 Posts
  • My id is #3255
  • 16-April 16
  • 1221 reputation points
  • ezeNtrix

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

leI77G3.pngxxaoc7Abo.pngxxBBcjScw.pngxxtpbkyEc.png

astea-s power, bv bv

astept cadou cv

cred că glumești. stock-ul original

on: ai dat fail maxim. nu mai are rost să specific același lucru ca în portofoliul meu, vezi aici și singur ce ți-am zis.

dacă postezi în portofolii asta nu înseamnă că îți cresc șansele la designer.

• 0

mafii în care am contribuit.

Spoiler

N7dQqMV.png

DeTeK

DeTeK

♔Respectat♔

• account_circle
    Member
  • I have 616 Posts
  • My id is #11388
  • 10-January 17
  • 107 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

cred că glumești. stock-ul original
    on: ai dat fail maxim. nu mai are rost să specific același lucru ca în portofoliul meu, vezi aici și singur ce ți-am zis.
    dacă postezi în portofolii asta nu înseamnă că îți cresc șansele la designer.

A venit momentul sa te razbuni a? :))
    Cica "fail maxim" :))
    Sansa la designer.. Tot ce fac e de placere ci nu pentru functia de designer asa cum o faci TU.Am avut designer si am renuntat din motive personale iar daca tot as vrea sa fiu promovat ca designer fi sigur ca aș primit.

• 0

IEMGqqb.png

hmspOIv.png

ASAP ALDO

ASAP ALDO

Advanced Member

• account_circle
    Designer
  • I have 64 Posts
  • My id is #29680
  • 27-July 18
  • 9 reputation points
  • // NU AM //

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Sansa la designer.. Tot ce fac e de placere ci nu pentru functia de designer asa cum o faci TU.Am avut designer si am renuntat din motive personale iar daca tot as vrea sa fiu promovat ca designer fi sigur ca aș primit.

mare designer ce esti tu =))))))))))))))))

• 0

DeTeK

DeTeK

♔Respectat♔

• account_circle
    Member
  • I have 616 Posts
  • My id is #11388
  • 10-January 17
  • 107 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

mare designer ce esti tu =))))))))))))))))

Pai nu-s

@ALDO Nici cu tine nu ma laud :))

• 0

IEMGqqb.png

hmspOIv.png

ezeNtrix

ezeNtrix

𝚔𝚒𝚗𝚐 𝚘𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚑𝚒𝚕𝚕

• account_circle
    Designer
  • I have 6,055 Posts
  • My id is #3255
  • 16-April 16
  • 1221 reputation points
  • ezeNtrix

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

îmi place că și tu râzi la greșelile tale. și dacă tot sunt aici.

BUObRi5.pngxx1Sv8phV.png leI77G3.pngxxaoc7Abo.png

psd sau filmare cu enable/disable la efecte lucrărilor de mai sus, ai 24 de ore din acest moment.
    neprezentarea dovezilor va duce la închiderea portofoliului pentru ripping și printr-o interdicție din a mai crea portofolii de pe acest cont.
    dovezile le trimiți o singură dată. dacă le trimiți incomplet se aplică aceeași sancțiune mai sus. nesimțirea din pm la trimiterea dovezilor duce la același lucru.
    succes.

• 0

Spoiler

N7dQqMV.png

AlexNNN

AlexNNN

Supervisor of Designers & Moderators

• account_circle
    Designer
  • I have 1,265 Posts
  • My id is #14217
  • 08-April 17
  • 255 reputation points
  • WaTeR[]

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Hai sa lamurim o chestie sau doua.

1. Atata timp cat eu ma ocup de staff-ul forumului, NIMENI nu primeste gradul X sau gradul Y pentru ca e el sigur ca ar primi. Staff-ul mi-l aleg prin seriozitate si prin "trectulul" pe care il are pe forum, de la limbaj pana la comportament. Atata timp cat tu vii pe aici si te iei de cei care iti fac o critica constructiva si incearca sa te invete de bine, fie ei designerii mei fie useri cu o experienta mai mare ca tine, tu devi null pe langa ei.

2.La urmatoarele certuri cu membrii fie ele fara un limbaj licentios, fie simple zazanii intre voi va ard pe ambii implicati in conflict indiferent de gradul pe care il aveti in posesie

O seara placuta sa ai in continuare!

• 0

ItwUtq1.png

Doritorii de lucrari : bannere youtube / facebook | avatare youtube / facebook, avatare & semnaturi forumuri, logo-uri, faction logos, s.a.m.d

ma puteti gasii pe https://www.facebook.../gladiatorsgfx/ raspund oricand  ;)

:wub:

LOCUL_2_Alex_NNN.pngIgmBS3.png0hdtOvY.png8XDJBZQ.png

ezeNtrix

ezeNtrix

𝚔𝚒𝚗𝚐 𝚘𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚑𝚒𝚕𝚕

• account_circle
    Designer
  • I have 6,055 Posts
  • My id is #3255
  • 16-April 16
  • 1221 reputation points
  • ezeNtrix

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

nu am primit nici o dovadă de la tine, drept urmare primești lock deoarece ești considerat ripper și nu vei mai avea dreptul de a crea alt portofoliu de pe acest cont.

• 0

Spoiler

N7dQqMV.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up