Jump to content

Portofoliu - ezeNtrix


Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am decis să fac și eu un portofoliu cu ceva lucrări făcute până acum. Unele mai vechi, altele mai noi. Sper să vă placă, vă aștept părerile. MY TUMBLR ACCOUNT   x  x  x  x     x  x  x  

Lucrări noi, sper să vă placă! MY TUMBLR ACCOUNT    x  x  x  x 

Lucrări noi! Le am de câteva săptămâni. Pe parcurs o să mai postez. MY TUMBLR ACCOUNT, FOLLOW IT!    x  x  x  x 

Inutile.

Ești un idiot pentru că încă după atâta timp pierdut și muncă depusă să ajungi la un nivel atât de ridicat, să lucrezi încă pe gratis. Este destul de trist. Continuă în ceea ce faci, dar încearcă să faci și un job din această pasiune.

Link to post
Share on other sites

Inutile.

Ești un idiot pentru că încă după atâta timp pierdut și muncă depusă să ajungi la un nivel atât de ridicat, să lucrezi încă pe gratis. Este destul de trist. Continuă în ceea ce faci, dar încearcă să faci și un job din această pasiune.

bine ca scoti tu bani din text styleuri de pe net.

acele lacrimi de pe craniu de pe evantai sunt misto.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Inutile.

Ești un idiot pentru că încă după atâta timp pierdut și muncă depusă să ajungi la un nivel atât de ridicat, să lucrezi încă pe gratis. Este destul de trist. Continuă în ceea ce faci, dar încearcă să faci și un job din această pasiune.

El nu prea are ce sa vanda :P

Link to post
Share on other sites

                                                                          neai mai surpins ku ink 3 lukrări fenomen

                                                                          rupere ezen ăsta

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nu mi se par aceste lucrari ceva "wow" sunt lucrari decente..poti mai mult.Kw

nici tu nu ai lucrări ”wow” având în vedere că tu pe lucrările tale ai text-ul secundar fail (nici spațierea nu e bună) dar și pe text-ul principal ții ”none” în loc de sharp, același border pe mai multe lucrări, ”blur” din black and white pe opacitate mai scăzută și lucrări cu black and white și modifici culoarea la text și particule din hue and saturation nu cred că ești în măsură să-mi critici lucrările.

ți-am criticat lucrările recente să nu zici că mă iau de ce ai făcut în trecut. totodată, am menționat acolo că e ceva diferit și nu e permanentă aia. era ceva să încerc diferit pe moment, le făcusem din plictiseală.  ;)

Link to post
Share on other sites

nici tu nu ai lucrări ”wow” având în vedere că tu pe lucrările tale ai text-ul secundar fail (nici spațierea nu e bună) dar și pe text-ul principal ții ”none” în loc de sharp, același border pe mai multe lucrări, ”blur” din black and white pe opacitate mai scăzută și lucrări cu black and white și modifici culoarea la text și particule din hue and saturation nu cred că ești în măsură să-mi critici lucrările.

ți-am criticat lucrările recente să nu zici că mă iau de ce ai făcut în trecut. totodată, am menționat acolo că e ceva diferit și nu e permanentă aia. era ceva să încerc diferit pe moment, le făcusem din plictiseală.  ;)

Copilu lu tata, te inseli amarnic.Am o multime de particule nu fac ceea ce crezi tu :))

 

Eu mi-am spus parerea doar acelor doua lucrari nu in general.Cica text-ul principal il tin "none" :))

Fiecare are un stil de munca nu il pot avea la fel.Am si specificat mai in sus " poti mai mult" nu am spus-o din rautate sau din ciuda asa cum ai faci tu :)

Link to post
Share on other sites

Copilu lu tata, te inseli amarnic.Am o multime de particule nu fac ceea ce crezi tu :))

 

Eu mi-am spus parerea doar acelor doua lucrari nu in general.Cica text-ul principal il tin "none" :))

Fiecare are un stil de munca nu il pot avea la fel.Am si specificat mai in sus " poti mai mult" nu am spus-o din rautate sau din ciuda asa cum ai faci tu :)

te lauzi că ai căutat particles pe google sau le-ai găsit în pack-uri? în primul rând nu mă impresionezi cu ”copilu lu tata”, ai mâncat niște apostrofuri sau ”L”-ul de la copilul și ”i”-ul de la lui.

atunci explică de ce este textul principal pixelat. nu fac din ciudă dar nu suport să vină toți ”designerii” care sunt sub nivelul meu să-mi critice lucrările.

te aștept odată cu un battle și vom vedea cine ce poate, nu mă impresionezi cu particule de pe net și culoare la text cu color-ul din blending mode plus un hue saturation )))))))).

Link to post
Share on other sites

Copilu lu tata, te inseli amarnic.Am o multime de particule nu fac ceea ce crezi tu :))

 

Eu mi-am spus parerea doar acelor doua lucrari nu in general.Cica text-ul principal il tin "none" :))

Fiecare are un stil de munca nu il pot avea la fel.Am si specificat mai in sus " poti mai mult" nu am spus-o din rautate sau din ciuda asa cum ai faci tu :)

bă taci dq că oricum eşti pe lânga la design.

ON: îs ok dar tot mai ai de avansat, fiule !!!! <joke>

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

 

nu am ce să postez așa că las lucrarea asta aici.

stock original > click | click dreapta - open image in a new tab pentru o calitate superioară

 

BmaO47E.png

 

imaginea în 4k (click dreapta - open image in a new tab pentru o calitate superioară)

 

 

3MGrzWH.jpg

 

 

 

 

Ori-cine poate face asta :))) 

 

Precis te-a luat mult timp sa faci o asemenea lucrare,GG

Link to post
Share on other sites

Ori-cine poate face asta :))) 

 

Precis te-a luat mult timp sa faci o asemenea lucrare,GG

te salut fanul meu, știu că vrei să suferi că ți-am închis portofoliul și cererea.

și vezi că e ”ți-a”, nu ”țe-a” ;) critică făcând-o corect gramatical.

apropo, când dăm și noi battle-ul ăla? ți-am propus de mult asta și observ că mă refuzi.

dacă tot a ajuns un wannabe să mă critice, hai să văd măcar ce poți la un battle.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...