Jump to content

[Portofoliu] M@ster


Recommended Posts

Hey OG-Times !  

Am incercat sa fac si eu ceva avatare, sper sa va placa :

 

 

G7sNLBa.png  OtNUDGY.png  nsmOe2D.png  DdxSDJB.png  4nYQ5bx.png

 

lI3t7ia.png  mbOzduj.png  8aiW2qY.png  ZwZOqOx.png  yMhJ41s.png  

 

fW2YWQA.png  IPvBqOc.png  iEObK0C.png  Gdjsr10.png  

 

 

 

   Sper sa va placa ! Astept pareri si mici sfat-uri pentru viitor, poate-mi spuneti un font calumea care s-ar potrivi cu aceste avatare ! O sa mai revin cu edit-uri  !

Link to post
Share on other sites

Sunt frumoase dar mai trebuie putin sa le redimensionezi si sa lucrezi putin  la blur. Te poti uita pe YouTube la tutoriale.

 Ok, multumesc pentru sfat <3 !

 

îmi place că lucrezi curat, dar mai trebuie să înveți să redimensionezi.

când redimensionezi poza, apasă shift și trage dintr-un colț, fă așa mereu, ca să rămână poza la stadiul inițial.

Multumesc <3. O sa iau in considerare.

Link to post
Share on other sites

Ba, din cate  vad tu ai mult potential, insa am vazut ca te implici si la cererile de avatare, incearca sa eviti folosirea "stroke"-ului, [marginea aia neagra de la font] strica tot aspectul. 

 

 

Cat despre astea 2 pot spune ca in loc sa progresezi tu vii inapoi. insearca sa nu mai folosesti "vibrance" pentru un moment si gardien-ul fa-l mai transparent, mult noroc.

EDIT : XYr3GXr.png     jqEHyoA.png

 

Link to post
Share on other sites

Ba, din cate  vad tu ai mult potential, insa am vazut ca te implici si la cererile de avatare, incearca sa eviti folosirea "stroke"-ului, [marginea aia neagra de la font] strica tot aspectul. 

 

 

Cat despre astea 2 pot spune ca in loc sa progresezi tu vii inapoi. insearca sa nu mai folosesti "vibrance" pentru un moment si gardien-ul fa-l mai transparent, mult noroc.

Noted.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...