Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Propuneri pentru user panel

• Please log in to reply
206 replies to this topic

Der Führer

Der Führer

Member

• account_circle
    Member
  • I have 29 Posts
  • My id is #31954
  • 29-October 18
  • 3 reputation points
  • SSNazistuL

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Friendly Fire

Sugestie: La aplicatie la factiuni cand citesti intrebarile e prea iritant sa nu vezi tot raspunsul in prim plan. De ce nu puteti face ca raspunsurile sa fie afisate in prim plan, nu pe o caseta mica sau sa fie o sageata la fiecare raspuns, apesi pe sageata si sa iti arate tot raspunsul sau ceva.

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Ar ajuta staff-ul factiunii la capitolul orientare / atentie.

• 1

#Stefan

#Stefan

Testăr efbiai

• account_circle
    Premium User
  • I have 557 Posts
  • My id is #18588
  • 12-August 17
  • 54 reputation points
  • StefanL.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Sweet Talker

Sugestie: Cand apesi pe Complaints sa se afiseze niste categorii ex https://imgur.com/a/2eEeXEG
    Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Mult mai ordonat, nu ar mai fi o ciorba cand apesi pe Complaints. Ba admin/helper abuse, ba scam, ba dm, etc.

Pro

• 0

vw-passat-b5-d-RFfu-TI.jpg

Spoiler

Unycus

Unycus

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 55 Posts
  • My id is #3446
  • 19-April 16
  • 7 reputation points
  • Unycus

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Get a friend

Sugestie:Propun sa primesc codul de conectare si prin mail, daca ar fi sa iti sparga cineva contul nu are cum sa iti stie parola de la mail, si cred ca ar fi foarte bine asa.

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?:Pai de curand vreau sa ma reapuc putin de samp, si am pierdut acel telefon cu og-guard si nu mai stiu nici ''codul de recuperare'', si cred ca sunt multi in situatia mea, daca ai primi si prin mail ar fi mult mai usor, asa este si la steam poti primi si prin mail. 

• 3

eLeKTr0

eLeKTr0

Member

• account_circle
    Member
  • I have 14 Posts
  • My id is #25320
  • 11-March 18
  • 0 reputation points
  • eLeKTr0

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Sugestie:Propun sa primesc codul de conectare si prin mail, daca ar fi sa iti sparga cineva contul nu are cum sa iti stie parola de la mail, si cred ca ar fi foarte bine asa.

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?:Pai de curand vreau sa ma reapuc putin de samp, si am pierdut acel telefon cu og-guard si nu mai stiu nici ''codul de recuperare'', si cred ca sunt multi in situatia mea, daca ai primi si prin mail ar fi mult mai usor, asa este si la steam poti primi si prin mail. 

PRO

• 0

Chinezul

Chinezul

Newbie

• account_circle
    Member
  • I have 3 Posts
  • My id is #33074
  • 19-December 18
  • 3 reputation points
  • Chinezul.OG-Times

• Hey, you!
    Wanna be friends?

PRO, s-ar cumpăra mult mai multe puncte premium.

Sunt unii care n-au card // au dar nu știu să-l folosească.

Pot sa donez în toate felurile, dar ar fi un '+' pentru cei care sunt obișnuiți să doneze cu PaySafe.

Neapărat! Pro!

• 0

VaLy2k1

VaLy2k1

Newbie

• account_circle
    Member
  • I have 6 Posts
  • My id is #32363
  • 17-November 18
  • 4 reputation points
  • VaLy2k1

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Sugestie: Sa fie o sectiune pe panel la '' My Profile '' cu '' My LP (Sau cum se scrie) "

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Multi jucatori vor sa-si vada LP-ul si asta ii va ajuta.

• 0

#Stefan

#Stefan

Testăr efbiai

• account_circle
    Premium User
  • I have 557 Posts
  • My id is #18588
  • 12-August 17
  • 54 reputation points
  • StefanL.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Sweet Talker
    Sugestie: Propun să se bage in /shop, să îți ștergi toate sancțiunile, care sa coste vreo 1000pp sau că tot am făcut 3 ani de când există OG-Times sa fie șterse toate sancțiunile de pe cont.
    Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Pai ăștia care au un lp plin cu DM, limbaj vulgar etc, am putea primi și noi funcții.
    Macar așa sa ne răsplătiți și pe noi că am stat 3 ani cu voi pe acest server

• 0

vw-passat-b5-d-RFfu-TI.jpg

Spoiler

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up