Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

[Radio OG-TIMES] - INTERVIU - Aplicatii

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

INSTRUCTORUL

INSTRUCTORUL

Advanced Member

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 1,034 Posts
  • My id is #14014
  • 31-March 17
  • 300 reputation points
  • Instructorul

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Echipa ''Radio OG-TIMES'' lanseaza pentru voi o noua propunere inedita si va ofera posibilitatea de a intra intr-o emisie pe radio, o emisie in cadrul careia se va purta o discutie intre DJ si invitat, invitatul va raspunde la intrebari din public in ideea de a se face cunoscut.

Cum pot ajunge in emisie la radio?

Trebuie doar sa lasi o aplicatie in acest topic si daca indeplinesti conditiile, dupa o discutie pe teamspeak ai sansa de a fi invitat la radio

Care sunt conditiile pentru a putea primi o astfel de invitatie?

In primul rand sa detineti un microfon ce ofera o calitate audio foarte buna, sa convingeti printr-o aplicatie completa, toate acestea fiind completate de un caracter dinamic cu imaginatie si cat mai putine emotii in a vorbi catre un public. Nu exista conditii cu privire la level, ore jucate sau alte criterii ce tin de joc.

Cum aflu daca am fost selectat?

Postarea ta va primi ''quote'' si de asemenea o sa primesti un mesaj pe joc, forum in legatura cu acest aspect.

MODEL DE POSTARE:

Spoiler

Ne rezervam dreptul de a sanctiona pe server playerii care in timpul emisiei dezvolta un comportament agresiv, folosesc un limbaj vulgar sau orice alte actiuni din aceasta categorie.

• 3

ezeNtrix

ezeNtrix

𝚔𝚒𝚗𝚐 𝚘𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚑𝚒𝚕𝚕

• account_circle
    Designer
  • I have 6,055 Posts
  • My id is #3255
  • 16-April 16
  • 1221 reputation points
  • ezeNtrix

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Nume prenume: Tudor Daniel-Laurențiu.

Varsta reala: 16 ani.

Nickname pe server: ezeNtrix

Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus?: Da.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Aș dori să fii invitat pentru a le arăta jucătorilor cine sunt, ce fac și toate cele. Să fac ceva mai aparte, pe lângă acel interviu de pe forum, să se audă vocal ceea ce zic.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Nu, ar fii ceva nou pentru mine.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: O emisie bine organizată, am multe idei în cap.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Ascult de mult timp, ceva activități pe care le cunosc ar fi acel event cu mașina aia cu HotDog sau cu citirea scrisorilor pentru Moș Crăciun.

• 3

mafii în care am contribuit.

Spoiler

N7dQqMV.png

Jacobsen

Jacobsen

First you learn then you can remove the L.

• account_circle
    Premium User
  • I have 455 Posts
  • My id is #1779
  • 05-March 16
  • 6 reputation points
  • Drake47

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Nume prenume: Morosan Cosmin Alexandru

Varsta reala: Am varsta de 18 ani.

Nickname pe server: "Drake."

Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus?: Absolut.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Deoarece doresc sa ma fac cunoscut, sa le demonstrez unor ca daca esti jucator de samp nu inseamna sa fii un no-lifer, ci sa ai si o viata frumoasa plina de fericire.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Da, la Observatorul Militar care a venit sa ne intrebe pe cativa dintre cei din liceu ce parere avem despre liceu su despre cariera militara in general.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: Destul de interesanta si captivanta, multe intrebari, multe marturisiri.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Nu pot da un exemplu, de cand mi-a spus Error ca avem si radio.

• 0

Alpheus

Alpheus

Advanced Reporter

• account_circle
    Premium User
  • I have 652 Posts
  • My id is #2431
  • 26-March 16
  • 195 reputation points
  • Quidal.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Nume prenume: Csiky Paul.

Varsta reala: 18 ani.

Nickname pe server: Am avut Alpheus, contul a fost dat.

Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus? Da.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Chiar sunt curios care este treaba cu această emisiune şi să mai interacţionez cu ceilalţi jucători.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum? Nu cred.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? Interesantă şi amuzantă.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? De când este înfiinţat. Evenimentul de anul trecut, 'Christmas Events'.

• 0

SergiuFENOMEN

SergiuFENOMEN

Leader of The Russian Mafia.

• account_circle
    Leader The Russian Mafia
  • I have 1,023 Posts
  • My id is #19902
  • 12-September 17
  • 6 reputation points
  • SergiuFENOMEN

• Hey, you!
    Wanna be friends?

BEAST

Nume prenume: Ma numesc Grumazescu Sergiu-Stefan.

Varsta reala: Am varsta de 16 ani.

Nickname pe server: Nickname-ul pe care il detin pe server este SergiuFENOMEN.

Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus? Desigur.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio? Deoarece mi-as dorii foarte mult sa incerc o astfel de experienta, mi se pare foarte interesant si palpitant in acelasi timp si consider ca pot invata ceva din acest lucru.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum? Nu, dar totul are un inceput.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? O astfel de emisie pentru mine este un lucru inovativ din care chiar am de invatat cate ceva.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? Desigur, cel mai mult mi-a placut "Christmas Events".

• 1

TLuUsFD.png

wvMtXVh.png

Jg3dgnC.png

tJAEOIJ.png

darkyzor.

darkyzor.

~Legend~

• account_circle
    Retired Staff
  • I have 770 Posts
  • My id is #9406
  • 10-November 16
  • 44 reputation points
  • darkyZor.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Nume prenume: Ma numesc Leta Eduard 

Varsta reala: Am varsta de 16 ani 

Nickname pe server: darkyzor

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio? Doresc sa imi impartasesc opiniile fata de alti jucatori si sa impartasesc cu alti jucatori  informatii despre cum sa obtii o functie sau fiecare jucator sa primeasca anumite raspunsuri din partea unui admin.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum? Da, dar atunci eram helper si lider.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? Cu o sesiune de intrebari din partea organizatorului apoi sa primesc intrebari din partea publicului.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? Cred ca de acum 1 an si am facut parte intr-o sesiune de interviu.

• 0

2JSL0V9.jpg?1

UIo9cam.jpg?1

8iDI5Lc.jpg?1
    7KAE8Yq.jpg?1
    Ydi8RWI.jpg?1
    49lnj10.jpg?1
    PG2jhwn.jpg?1
    iSD1r8R.png

4QaI7wC.jpg?1

ZAPP

ZAPP

ACTIV DOAR PE FORUM

• account_circle
    Premium User
  • I have 917 Posts
  • My id is #7555
  • 31-August 16
  • 693 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Nume prenume: Enescu Adrian

Varsta reala: Am 15 ani.

Nickname pe server: ZAPP.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio? Doresc sa dau diferite sfaturi playerilor noi pe server si sa cunoasca lumea cine este ZAPP - omul.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum? Nu.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? Voi primi diferite intrebari din partea organizatorului si a publicului.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? De 1 an, stiu ca s-au organizat diferite giveaway-uri.

• 0

rNoguW8.png

DaGGoTh.

DaGGoTh.

Respectă și vei fi respectat!

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 747 Posts
  • My id is #7883
  • 13-September 16
  • 413 reputation points
  • DaGGoTh

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Word Crusher

Nume prenume: Iosif Florin

Varsta reala: 21

Nickname pe server: DaGGoTh

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Deoarece vreau să-mi exprim ideile într-un mod cât mai plăcut și vreau să fie auzite de mulți alții.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Nu.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: Un lucur îndrăzneț, care mă atrage și îmi provoacă curiozitatea.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: La început au fost evenimente cu primul la mine, primul cu buchet de flori etc, dar emisii de acest fel, nu prea au avut loc, adică nu am observat deloc.

• 3

pm0CZ5L.png

HHnphwd.png

KendoK

KendoK

Advanced Member

• account_circle
    Retired Staff
  • I have 537 Posts
  • My id is #6609
  • 02-August 16
  • 10 reputation points
  • KendoK.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Nume prenume: Radu Eduard.

Nickname pe server: KendoK[]

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Aș dori să fii invitat pentru a le arăta jucătorilor cine sunt, ce fac și ce urmaresc in viitorul meu si toate cele. Consider ca acest interviu ar fi mult mai frumos, o experienta pentru mine, nu doar pe joc, acelea sunt clasice.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Nu, ar fii ceva nou pentru mine.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: O emisie bine organizată, un nou mod de a interactiona cu cei de pe server si pentru a ma cunoaste mai bine.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Ascult de mult timp, am vazut foarte multe evenimente organizate de aceasta ''emisiunea'', insa m-a lasat surprins, mai mult de idee, cea cu scrisorile de Mos Craciun. Genial.

• 0

RoLLz™

RoLLz™

I'm about to risk it all, I ain't got too much to lose

• account_circle
    Retired Staff
  • I have 2,611 Posts
  • My id is #1354
  • 20-February 16
  • 468 reputation points
  • RoLLz

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Nume prenume: Antonio.

Nickname pe server: RoLLz

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Deoarece vreau sa vada si jucatorii cine sunt, ce am de gand sa fac mai departe pe server.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Da, am mai fost acum cateva luni cu Leno si Error.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: Nu trebuie, am mai fost.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Ascult mai mereu, nu imi aduc aminte evenimente etc, ascult doar cand am timp.

• 0

I worked for years and studied the game
    And respect for art, will always come first
    Before money & fame
    What if I didn't grow up in the culture
    What if Gerald was really a vulture
    Wouldn't that be insane?
    But, fuck that shit though it’s not in my veins

aCxMecO.gif

RMrL9g4.png

XYwFydv.png

Cristovescu

Cristovescu

Omu cu vrajeala

• account_circle
    Premium User
  • I have 251 Posts
  • My id is #9386
  • 08-November 16
  • 45 reputation points
  • Cristovescu

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Nume prenume: Cristovescu Alexandru

Varsta reala: 18 

Nickname: Dudax

Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus?: Da, indeplinesc aceste conditii.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Doresc sa ajung invitat intr-o emisie de a ta deoarece emit deja pe acest radio si probabil multi jucatori vor sa stie cine sunt cu adevarat.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Nu, dar am facut si eu o asemenea postura, numai ca legata de fete.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: Imi imaginez ca voi fi pus la un "test" sa spunem asa, eu fiind cu tine in emisie iar ceilalti, si chiar tu imi veti adresa intrebari.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Asculta Radio OG-Times mai mult de cand am inceput sa emit.

• 0

zmMXY3V.png

INSTRUCTORUL

INSTRUCTORUL

Advanced Member

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 1,034 Posts
  • My id is #14014
  • 31-March 17
  • 300 reputation points
  • Instructorul

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Nume prenume: Tudor Daniel-Laurențiu.

Nickname pe server: ezeNtrix

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Aș dori să fii invitat pentru a le arăta jucătorilor cine sunt, ce fac și toate cele. Să fac ceva mai aparte, pe lângă acel interviu de pe forum, să se audă vocal ceea ce zic.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: O emisie bine organizată, am multe idei în cap.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Ascult de mult timp, ceva activități pe care le cunosc ar fi acel event cu mașina aia cu HotDog sau cu citirea scrisorilor pentru Moș Crăciun.

Nume prenume: Morosan Cosmin Alexandru

Varsta reala: Am varsta de 18 ani.

Nickname pe server: "Drake."

Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus?: Absolut.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Deoarece doresc sa ma fac cunoscut, sa le demonstrez unor ca daca esti jucator de samp nu inseamna sa fii un no-lifer, ci sa ai si o viata frumoasa plina de fericire.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Da, la Observatorul Militar care a venit sa ne intrebe pe cativa dintre cei din liceu ce parere avem despre liceu su despre cariera militara in general.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: Destul de interesanta si captivanta, multe intrebari, multe marturisiri.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Nu pot da un exemplu, de cand mi-a spus Error ca avem si radio.

Nume prenume: Csiky Paul.

Nickname pe server: Am avut Alpheus, contul a fost dat.

Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus? Da.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Chiar sunt curios care este treaba cu această emisiune şi să mai interacţionez cu ceilalţi jucători.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum? Nu cred.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? Interesantă şi amuzantă.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? De când este înfiinţat. Evenimentul de anul trecut, 'Christmas Events'.

Nume prenume: Ma numesc Grumazescu Sergiu-Stefan.

Varsta reala: Am varsta de 16 ani.

Nickname pe server: Nickname-ul pe care il detin pe server este SergiuFENOMEN.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio? Deoarece mi-as dorii foarte mult sa incerc o astfel de experienta, mi se pare foarte interesant si palpitant in acelasi timp si consider ca pot invata ceva din acest lucru.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum? Nu, dar totul are un inceput.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? O astfel de emisie pentru mine este un lucru inovativ din care chiar am de invatat cate ceva.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? Desigur, cel mai mult mi-a placut "Christmas Events".

Nume prenume: Ma numesc Leta Eduard 

Varsta reala: Am varsta de 16 ani 

Nickname pe server: darkyzor

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio? Doresc sa imi impartasesc opiniile fata de alti jucatori si sa impartasesc cu alti jucatori  informatii despre cum sa obtii o functie sau fiecare jucator sa primeasca anumite raspunsuri din partea unui admin.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum? Da, dar atunci eram helper si lider.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? Cu o sesiune de intrebari din partea organizatorului apoi sa primesc intrebari din partea publicului.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? Cred ca de acum 1 an si am facut parte intr-o sesiune de interviu.

Nume prenume: Enescu Adrian

Varsta reala: Am 15 ani.

Nickname pe server: ZAPP.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio? Doresc sa dau diferite sfaturi playerilor noi pe server si sa cunoasca lumea cine este ZAPP - omul.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? Voi primi diferite intrebari din partea organizatorului si a publicului.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? De 1 an, stiu ca s-au organizat diferite giveaway-uri.

Nume prenume: Iosif Florin

Varsta reala: 21

Nickname pe server: DaGGoTh

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Deoarece vreau să-mi exprim ideile într-un mod cât mai plăcut și vreau să fie auzite de mulți alții.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Nu.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: Un lucur îndrăzneț, care mă atrage și îmi provoacă curiozitatea.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: La început au fost evenimente cu primul la mine, primul cu buchet de flori etc, dar emisii de acest fel, nu prea au avut loc, adică nu am observat deloc.

Nume prenume: Vladut
    Varsta reala: 19
    Nickname pe server: vLd47
    Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus? Da, si chiar mai mult de atat.
    De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio? Deoarece sunt o voce importanta a comunitatii si as putea astfel sa intru in contact cat mai bine cu membrii acesteia.
    Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului? Mai mult decat placuta si interesanta pentru auditoriu.
    De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia? Am fost martor la nasterea, dezvoltarea si renasterea acestui proiect, deci sunt mai mult decat un ascultator.

Nume prenume: Radu Eduard.

Nickname pe server: KendoK[]

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Aș dori să fii invitat pentru a le arăta jucătorilor cine sunt, ce fac și ce urmaresc in viitorul meu si toate cele. Consider ca acest interviu ar fi mult mai frumos, o experienta pentru mine, nu doar pe joc, acelea sunt clasice.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: O emisie bine organizată, un nou mod de a interactiona cu cei de pe server si pentru a ma cunoaste mai bine.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Ascult de mult timp, am vazut foarte multe evenimente organizate de aceasta ''emisiunea'', insa m-a lasat surprins, mai mult de idee, cea cu scrisorile de Mos Craciun. Genial.

Astept de la fiecare dintre voi un mesaj pe joc / forum pentru a confirma participarea la acest proiect. In perioada 03-05.01 urmeaza sa discutam pe Team Speak detalii cu privire la organizarea emisiilor, asadar in acel PM imi lasati si data / ora la care sunteti disponibili pentru a purta aceasta discutie pe Team Speak. Datele in care vor avea loc emisiile sunt: 06.01 - 07.01 (18:00 - 21:00) / 12.01 - 13.01 - 14.01 (18:00 - 21:00). Pentru cei care si-au ales o emisie cu un coleg, am rugamintea sa-mi comunicati o data la care va gasesc pe amandoi ON pentru a discuta. 

• 1

INSTRUCTORUL

INSTRUCTORUL

Advanced Member

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 1,034 Posts
  • My id is #14014
  • 31-March 17
  • 300 reputation points
  • Instructorul

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Nume prenume: Antonio.

Nickname pe server: RoLLz

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Deoarece vreau sa vada si jucatorii cine sunt, ce am de gand sa fac mai departe pe server.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Da, am mai fost acum cateva luni cu Leno si Error.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: Nu trebuie, am mai fost.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Ascult mai mereu, nu imi aduc aminte evenimente etc, ascult doar cand am timp.

Nume prenume: Cristovescu Alexandru

Varsta reala: 18 

Nickname: Dudax

Consideri ca indeplinesti conditiile de mai sus?: Da, indeplinesc aceste conditii.

De ce ai vrea sa ajungi invitat intr-o emisie la radio?: Doresc sa ajung invitat intr-o emisie de a ta deoarece emit deja pe acest radio si probabil multi jucatori vor sa stie cine sunt cu adevarat.

Ai fost pus intr-o postura asemanatoare pana acum?: Nu, dar am facut si eu o asemenea postura, numai ca legata de fete.

Cum iti imaginezi o astfel de emisie, tu fiind pus in postura invitatului?: Imi imaginez ca voi fi pus la un "test" sa spunem asa, eu fiind cu tine in emisie iar ceilalti, si chiar tu imi veti adresa intrebari.

De cat timp asculti radio og-times? Ne poti da un exemplu de activitate / eveniment organizat in cadrul acestuia?: Asculta Radio OG-Times mai mult de cand am inceput sa emit.

Astept de la fiecare dintre voi un mesaj pe joc / forum pentru a confirma participarea la acest proiect. In perioada 03-05.01 urmeaza sa discutam pe Team Speak detalii cu privire la organizarea emisiilor, asadar in acel PM imi lasati si data / ora la care sunteti disponibili pentru a purta aceasta discutie pe Team Speak. Datele in care vor avea loc emisiile sunt: 06.01 - 07.01 (18:00 - 21:00) / 12.01 - 13.01 - 14.01 (18:00 - 21:00). Pentru cei care si-au ales o emisie cu un coleg, am rugamintea sa-mi comunicati o data la care va gasesc pe amandoi ON pentru a discuta. 

• 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up