Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Aplicatie Dj Shadow

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Shadow122

Shadow122

Advanced Member

• account_circle
    Member
  • I have 126 Posts
  • My id is #1051
  • 07-February 16
  • 18 reputation points
  • no

• Hey, you!
    Wanna be friends?

04skodA.gifNume:Vasi deci Dj_Vasi

04skodA.gifNickname server SA:MP(daca jucati):AssHo13

04skodA.gifVarsta:19

04skodA.gifCredeti ca indepliniti cerintele de mai sus?:Desigur am si un canal de youtube unde puteti sa vedeti tot cum emit si 04skodA.gifce insemna un dj adevarat sper sa-mi dati o sansa sa va arat ce inseamna sa fi dj  si as vrea sa emit pe radio vostru emit de 4-5 ani pot sa fac niste spoturi misto si voi face si niste spoturi pentru og times ar fi foarte frumos   nu glumesc am experinta ms mult astept raspuns  dar am vazut unui dj intra si nu vorbesc deloc in emisie asata nu inseamna dj de emisie pentru a fi un dj ai nevoie de un pic de scoala   sa nu ma ignorrati am si un canal de youtube unde arat tot despre radio si acolo poti sa-mi auzi  vocea si cum emit eu. Canalu de yotutube cu radiourile ma ocup de 4 ani am studio meu unde fac spoturi mixturi etc pentru mine ar fi o onoare sa emit pe asa o comunitate mare si frumoasa am si radioul meu dar de el nu ma ocup fac doar spoturi aici promit ca voi fi activ 04skodA.gif https://www.youtube....T4ssKXkUPQ1FvJQ 

• 0

Dj.Robo

Dj.Robo

Advanced Member

• account_circle
    Staff Minecraft
  • I have 104 Posts
  • My id is #894
  • 30-January 16
  • 13 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Esti respins si am rugamintea sa nu mai aplici. In urma discutiei pe privat mi ai spus ca numele de joc pe care l-ai folosit in prima aplicatie a fost banat pentru coduri(verificat si de catre mine), fapt care contravine regulamentului intern al oricarui dj radio og-times.

• 0
    2016

Posted Image

200x Be like
    Posted Image
    "Ie keva"

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up