Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

BERSERk - moderator - 801 ore jucate.

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

KrieppeN

KrieppeN

🏍️🏍️🏍️

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 1,797 Posts
  • My id is #4195
  • 09-May 16
  • 254 reputation points
  • ivanovski

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die
    • Nick: BERSERk
    • Profil panel: https://earthpanel.o...rofile/BERSERk/
    • Cati ani ai: 17
    • Care este activitatea ta pe TeamSpeak si pe server?: Aproximativ 3 sau 4 ore zilnic, poate chiar si mai mult.
    • De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Am aplicat la aceasta functie deoarece tot timpul pe care il petrec pe PC il petrec stand pe teamspeak si pe samp.
    • Argumenteaza in minim 5 randuri prin care sa ne convingi ca meriti moderator: Avand in vedere ca detin functia de helper 3, consider ca am un comportament decent. Am spus decent deoarece cateodata mai am scapari, insa, ma pot abtine sa mai acord importanta celor care ma injura sau fac glume proaste despre mine si despre functia de admin(toata lumea stie povestea, nu este nevoie sa intru in detalii). Inafara de acest lucru, cum am spus mai sus, cred ca sunt in stare sa "administrez" un server de teamspeak, este o treaba la fel ca cea cu forum-ul, daca nu stiati sau nu ati vazut, sunt moderator de aproximativ 250 de zile pe forum, cred ca este aproximativ aceeasi treaba ca cea cu TS-ul. Cu treaba cu subforum-ul "TeamSpeak", nu ar fii o problema, cunosc acest forum destul de bine.

• 1

borussiadortmundposter.png?w=575&h=246

Spoiler

"Staff-ul nu trebuie să fie o constantă a opiniei publice, ci trebuie să o domine. Nu trebuie să fie servitorul maselor, ci stăpânul acestora."

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,776 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 302 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Buna seara!

Din cate am vazut eu, ai un comportament foarte aprins pe TeamSpeak, cum ne putem asigura ca nu te scapi cand nu trebuie?

• 0

IZB2TJH.gif

KrieppeN

KrieppeN

🏍️🏍️🏍️

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 1,797 Posts
  • My id is #4195
  • 09-May 16
  • 254 reputation points
  • ivanovski

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Buna seara!

Din cate am vazut eu, ai un comportament foarte aprins pe TeamSpeak, cum ne putem asigura ca nu te scapi cand nu trebuie?

Salut, este ok, parerea mea este ca as putea fii responsabil, pentru ca am respect pentru ca ati avut incredere in mine sa-mi acordati aceasta functie. Daca te referi sa actionez fara dovezi, nu as face asta, pentru ca stiu ca este o functie importanta si stiu la ce se poate ajunge daca acord un ban/kick aiurea. Deci dupa cum am spus, promit ca nu se vor intampla astfel de lucruri. Daca este nevoie sa promit ca nu se vor intampla aceste lucruri, o sa imi iau angajamentul ca daca fac o imagine proasta comunitatii o sa imi asum toate eventualele greseli pe care o sa le fac.

• 0

borussiadortmundposter.png?w=575&h=246

Spoiler

"Staff-ul nu trebuie să fie o constantă a opiniei publice, ci trebuie să o domine. Nu trebuie să fie servitorul maselor, ci stăpânul acestora."

Genj

Genj

"oh my my my flow is stupendous''

• account_circle
    V.I.P
  • I have 1,327 Posts
  • My id is #1431
  • 24-February 16
  • 173 reputation points
  • GENj

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Salut, ai un PRO de la mine, dar te-as ruga sa-ti remediezi comportamentul si sa nu iti mai pui mintea cu toti copiii.

Succes!

• 1

4xDmWaL.png
    LYZpKWg.jpg
    izoQlMh.jpg
    XqdDLKa.png

Asaf

Asaf

După război, mulţi viteji se arată!

• account_circle
    V.I.P
  • I have 4,608 Posts
  • My id is #4994
  • 02-June 16
  • 597 reputation points
  • Asaf

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Merita o incercare...in ultimul timp este destul de activ insa ai grija pe viitor sa ai un comportament cat mai ok, PRO

• 2

After everything I do for these friends that i called friends, brother, and now snakes I wanna tell them no one can equal me.

4AFcEuU.png?1

fWZ3FAP.png

fnN0m5N.png?1

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,776 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 302 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

In urma discutiilor pe care le-am purtat cu restu din staff ( moderatori / administratori ), am decis sa te respingem deoarece comportamentul tau nu este cel mai potrivit.

T/C.

• 0

IZB2TJH.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up