Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

CaptainOG - 1061 de ore jucate - moderator

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

CaptainOG

CaptainOG

Administrator level 3 of Comunity and Co-Leader of F.B.I

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 628 Posts
  • My id is #8138
  • 23-September 16
  • 52 reputation points
  • CaptainOG

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND
    • Nick: CaptainOG
    • Profil panel: https://earthpanel.o...ofile/CaptainOG
    • Cati ani ai: Am vârsta de 16 ani.
    • Care este activitatea ta pe TeamSpeak si pe server?: Pe serverul de TeamSpeak 3 am o activitate mare (administratorii mai mari pot confirma asta, când sunt pe PC, sunt conectat pe acesta), iar pe server de asemenea, îl administrez cu tot ce îmi stă în putință, deci de aici reise activitatea.
    • De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Am aplicat pentru această funcție deoarece am mai deținut-o și în trecut și mi-a fost scoasă deoarece s-a dat wipe la toți moderatorii.
    • Argumenteaza in minim 5 randuri prin care sa ne convingi ca meriti moderator: Consider că merit moderator întrucât am o activitate mare pe serverul de TeamSpeak 3, am un comportament adecvat, știu să-mi păstrez calmul și nu mă enervez așa de repede, nu acționez fără dovezi și până acum nu am făcut probleme. Dețin si funcția de admin 2 și rank 6 in Federal Bureau of Investigation pe server, deci nu cred că s-ar pune problema să fac probleme, pe după cum am spus și mai sus. Când am fost moderator, nu am avut acces să închid reclamații pe forum, în legătură cu serverul de TeamSpeak 3, însă din câte am auzit, se va da acces. Nu îmi place să fac favorizări/discriminări și acționez conform regulamentului.

• 3

Posted Image Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Avatare facute de niste oameni extraordinari, #Respect.

Spoiler

Cateva realizari:

Spoiler

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni |

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,926 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 398 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Acceptat. Deoarece ai mai avut in trecut, esti scutit de perioada de teste.

T/C.

• 1

IZB2TJH.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up