Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

ezeNtrix - moderator - 786 ore jucate

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

ezeNtrix

ezeNtrix

𝚔𝚒𝚗𝚐 𝚘𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚑𝚒𝚕𝚕

• account_circle
    Designer
  • I have 6,061 Posts
  • My id is #3255
  • 16-April 16
  • 1222 reputation points
  • ezeNtrix

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die
    • Nick: ezeNtrix, pe TeamSpeak folosesc de-obicei numele ” ezeNtrix' 君主 ”.
    • Profil panel: https://earthpanel.o...rofile/ezeNtrix
    • Cati ani ai: Am vârsta de 16 ani.
    • Care este activitatea ta pe TeamSpeak si pe server?: Pe TeamSpeak petrec undeva la 3-4 ore vorbind și ”AFK” cam vreo 10 ore cel puțin dacă nu închid PC, iar pe server undeva la 2 ore jucate deoarece joc în principal doar în perioada war-urilor.
    • De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Am aplicat pentru această funcție pentru a dovedi ceea ce pot, pot spune că mă pot descurca deoarece sunt o persoană activă și mă pot dedica acestei funcții în orice loc oricând, chiar și de pe telefon deoarece am aplicația cumpărată.
    • Argumenteaza in minim 3 randuri prin care sa ne convingi ca meriti moderator: Consider că merit moderator deoarece pot spune că m-am remarcat atât pe joc cât și pe forum ca fiind o persoană destul de serioasă și care se poate dedica anumitor atribuții pe care le am. Am cunoștințele necesare ale moderării pe TeamSpeak dar și pe forum deoarece am deținut în trecut funcția de Designer aproape 1 an, totodată observându-se asta și la numărul de posturi deținut. Un alt motiv pentru care consider că aș merita să fiu moderator este pentru că sunt activ în ceea ce privește de a te ocupa de o funcție, dispun de suficient timp de când vin de la liceu până seara, chiar și la ore târzii când cineva crede că nu e nimeni din staff conectat pot fii online. Un al doilea și ultimul motiv pe care doresc să îl menționez este că îmi place să ajut lumea, așadar dacă cineva are vreo nelămurire sunt deschis de a-l ajuta cât de bine se poate pentru a înțelege un anumit lucru.

• 0

mafii în care am contribuit.

Spoiler

N7dQqMV.png

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni |

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,871 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 370 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Respins.

T/C.

Citeste cerintele minime.

Poti reaplica dupa 7 zile.

• 0

IZB2TJH.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up