Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

[NEW] Incepand cu data de 14.07.2018 vor avea loc primele licitatii de vehicule. Mai multe detalii despre licitatiile vehiculelor playerilor inactivi gasiti aici: click.

Photo

KeldeeoR[] - moderator - 876 ore jucate.

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#KeldeeoR

#KeldeeoR

< Ex Helper 2 >

• account_circle
    Leader FBI
  • I have 1,657 Posts
  • My id is #600
  • 18-January 16
  • 131 reputation points
  • KeldeeoR[] / qHades

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND
    • Nick: KeldeeoR[]
    • Profil panel: https://earthpanel.o...file/KeldeeoR[]
    • Cati ani ai: Am 19 ani.
    • Care este activitatea ta pe TeamSpeak si pe server?: Avand in vedere ca detin o functie pe server, trebuie sa am si o anumita activitate. Dar sa aproximez un anumit timp as zice 1-2 pe zi.
    • De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Am aplicat pentru functia deoarece eu zic ca petrec destul timp pe server-ul de TeamSpeak la varsta pe care o am, avand in vedere ca am si alte responsabilitati inafara de cele de pe joc.
    • Argumenteaza in minim 3 randuri prin care sa ne convingi ca meriti moderator: Am aplicat la aceasta functie deoarece am o activitate mare atat pe TeamSpeak 3 cat si pe joc. Avand in vedere ca pe joc detin functia de lider in cadrul factiunii Federeal Bureau of Investigation trebuie sa am un anumit comportament, un comportament exemplar pentru cei din jur. Multi ma cunosc prin faptul ca nu ma enervez asa repede si prin calmul pe care il detin in situatiile critice. Actionez tot timpul cu dovezi clare si nu  imi place sa fac favorizari, chiar daca unele persoane imi sunt prieteni.

• 1

voK8izO.png VSbbf3h.png tOUzKS2.png

xWNmVdF.gif

BKV89eo.png

pkHXc9d.gif

Q49MDgO.gif

Genj

Genj

"oh my my my flow is stupendous''

• account_circle
    Retired Staff
  • I have 1,328 Posts
  • My id is #1431
  • 24-February 16
  • 174 reputation points
  • GENj

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Pro, activitatea este foarte buna si nu ai adus probleme pe teamspeak, succes!

• 1

4xDmWaL.png
    LYZpKWg.jpg
    izoQlMh.jpg
    XqdDLKa.png

CaptainOG

CaptainOG

Administrator level 3 of Comunity and Co-Leader of F.B.I

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 591 Posts
  • My id is #8138
  • 23-September 16
  • 51 reputation points
  • CaptainOG

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

PRO, nu ai altercații și nici nu ai avut cu nimeni, deții și funcția de leader și ai fost și helper, de aici poate reiese comportamentul tău, acesta fiind unul bun. Așa cum ai o responsabilitate așa de mare, poți să-ți mai iei încă una (mă refer și la reclamațiile de pe forum pentru TS, să rezolvi eventuale probleme între utilizatori, etc).

• 1

tumblr_m8ltiuvjmb1r0z5ogo1_250.gif tumblr_p06pgjrCV01wjawtgo1_500.gif

tumblr_p06pl6ddko1wjawtgo1_500.gif

tL1S2fL.gif

80comYs.png

Avatare facute de niste oameni extraordinari, #Respect.

Spoiler

Cateva realizari:

Spoiler

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,806 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 328 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Ai fost acceptat. Primele 7 zile esti in perioada de teste.

T/C.

• 0

IZB2TJH.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up