Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Darth - Moderator - 610 ore jucate

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Darth

Darth

jesus

• account_circle
    Premium User
  • I have 1,381 Posts
  • My id is #16956
  • 29-June 17
  • 109 reputation points
  • Darth.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die
    • Nick:Darth
    • Profil panel: click
    • Cati ani ai: Am vârsta de 15 ani.
    • Care este activitatea ta pe TeamSpeak si pe server?: Activitatea mea pe server-ul de Teamspeak este una decentă, pot spune. Petrec undeva la 4-5 ore zilnic pe serverul de TeamSpeak iar pe server-ul de SA:MP activitatea mea este la fel.
    • De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Principalul motiv ar fi deoarece îmi doresc să ajut membrii noi ai server-ului de TeamSpeak. Un alt motiv  ar fi faptul că am văzut că foarte mulți useri (trolleri) intră pe server și dau Whisper cu chestii copilărești , ceea ce mi se pare un lucru chiar jalnic și cu această ocazie aș putea să elimin câțiva dintre ei. 
    • Argumenteaza in minim 3 randuri prin care sa ne convingi ca meriti moderator: Unul dintre motive ar fi faptul că activez foarte mult pe server-ul de TeamSpeak și aici îmi petrec majoritatea timpului când stau la PC. Un alt motiv ar fi funcția pe care am acumulat-o pe server-ul de SA:MP (Funcția de Co-Leader în cadrul facțiunii School Instructors LS), care după părerea mea este o funcție cât de cât mare și  consider că am dat dovadă de seriozitate prin acest lucru. Un ultim motiv ar fi o nouă experiență pentru mine, și mi s-ar părea un lucru nou totodată să primesc această funcție.

• 0

YJoPsfG.gif

vfThti4.png

ACHCeKT.png

Spoiler

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni |

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,926 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 398 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Ai fost sanctionat de multe ori pentru limbajul pe care il ai pe TeamSpeak.

Respins.

T/C.

• 0

IZB2TJH.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up