Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Vreau sa imi recuperez banii.

Scam de la AKstars

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Bombardac

Bombardac

Member

• account_circle
    Member
  • I have 28 Posts
  • My id is #23565
  • 24-January 18
  • 0 reputation points
  • Bombardac

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Un jucator pe nume AKstars a pus un anunt in care spunea ca vinde casa cu id 99 pe 1kkk, eu stiind ca accea casa valoreaza mult mai mult m-am dus imediat sa o cumapar [ la incepultul filmarii acestui test puteti vedea ad-ul pus de el ] dar dupa ce am acordat licenta acelui jucator mi-a cerut cieva testul, daca dorti puteti vedea asta pe filmare si din cauza acestui fapt eu m-am grabuit sa cumpar casa si in momentul in care am ajuns acolo aveam banii la mine si i-am sups daca vrea 900kk si el a acceptat iar dupa accea pregatisem deja comada /accept house la care am dat enter imediat dupa ce mi-a dat oferta asta se poate observa si in dovezile pe care le-am avut si in post-ul facut jucatorului AKstars care a fost si banat datorita acestui post. [https://earthpanel.o...int/view/141079] acesta este link-ul de la acel post . VA ROG FRUMOS sa ma ajutati sa imi recuperez banii [ cei 900kk pe care i-am dat pe casa ] iar casa o poate pune un admin pe admbot ca nu vreau sa o vand la stat sa nu ziceti ca am luat bani pe ea. Va rog de zeci de mii de ori sa imi dati banii inapoi si sa ii iapoiati si casa lui AKstars cand intra pe server daca doriti. Va multumesc ca mi-ati citit reclamatia si va rog inca o data sa  imi inapoiati banii. Multumesc anticipat.

• 0

Sweekuh

Sweekuh

Advanced Member

• account_circle
    Member
  • I have 107 Posts
  • My id is #25980
  • 29-March 18
  • 31 reputation points
  • Sweekuh

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Salut, ai cam creat degeaba acest topic. Îți recomand să creezi un ticket pe panel alături de link-ul către reclamația unde a fost sancționat.

• 0

ucFgseC.gif

Bombardac

Bombardac

Member

• account_circle
    Member
  • I have 28 Posts
  • My id is #23565
  • 24-January 18
  • 0 reputation points
  • Bombardac

• Hey, you!
    Wanna be friends?

am facut si mi-a recomandat sa fac o reclamatie

• 0

Sweekuh

Sweekuh

Advanced Member

• account_circle
    Member
  • I have 107 Posts
  • My id is #25980
  • 29-March 18
  • 31 reputation points
  • Sweekuh

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

am facut si mi-a recomandat sa fac o reclamatie

Poate ticket, nu reclamație. Și în plus, nu faci pe forum, aici unde ai creat topic-ul ai făcut la reclamații legate de server-ul de TeamSpeak.

• 0

ucFgseC.gif

Bombardac

Bombardac

Member

• account_circle
    Member
  • I have 28 Posts
  • My id is #23565
  • 24-January 18
  • 0 reputation points
  • Bombardac

• Hey, you!
    Wanna be friends?

aaa, imi poti da link unde sa fac te rog, si iti multumesc foarte mult de indicatii

• 0

Sweekuh

Sweekuh

Advanced Member

• account_circle
    Member
  • I have 107 Posts
  • My id is #25980
  • 29-March 18
  • 31 reputation points
  • Sweekuh

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

aaa, imi poti da link unde sa fac te rog, si iti multumesc foarte mult de indicatii

Accesează zona de tickete chiar aici > https://earthpanel.og-times.ro/tickets

Dacă nu ești logat o să îți apară o fereastră, te loghezi, iar după apeși pe ”New Ticket” în partea dreaptă a paginii, urmând să selectezi motivul ticket-ul ca fiind ”Inselatorie (recuperare bunuri/altceva), iar după oferă detaliile necesare de la înșelătorie și link către reclamația unde a fost sancționat respectivul. Mult succes să recuperezi averea!

• 0

ucFgseC.gif

#Sebastian

#Sebastian

< Ex Helper 2 >

• account_circle
    Leader FBI
  • I have 1,928 Posts
  • My id is #600
  • 18-January 16
  • 174 reputation points
  • KeldeeoR[] / qHades

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Ai primit raspunsul mai sus.

Lock!

• 1

Posted Image Posted Image Posted Image

Cand Massive ti-o da masiv: Posted Image

Si sa nu-l uitam pe Lolecs:Posted Image
    Posted Image

Posted Image

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up