Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

[SEZON REGULAT] Etapa 5

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Kuklinski

Kuklinski

Basarabia e Romania

• account_circle
    Organizator competitie
  • I have 200 Posts
  • My id is #2387
  • 24-March 16
  • 26 reputation points
  • Kuklinski

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Stardom

@Tyson - Manchester City (skype: rtn.inocent) vs @Hidro - Chelsea (skype: mustardinio99)

@Hidro - Chelsea (skype: mustardinio99) vs @Tyson - Manchester City (skype: rtn.inocent) 

@MrPopeye - Barcelona (skype: stefan.nicolau2) vs @FlorinN™  - Real Madrid (skype: florin_421) 3-0

@FlorinN™  - Real Madrid (skype: florin_421) vs @MrPopeye - Barcelona (skype: stefan.nicolau2) 0-3 

@KeeZ - Tottenham (skype: alexandru.hosman) vs @DaGGoTh. - Bayern Munchen (skype: cs.dragon96) 2-3

@DaGGoTh. - Bayern Munchen (skype: cs.dragon96) vs @KeeZ - Tottenham (skype: alexandru.hosman 4-0

@iBogdan - PSG (skype: iBogdan / royal team) VS @Grymjj0w - Borussia Dortmund (skype: florin.zsiros / zsiros.florin) 3-0

@Grymjj0w - Borussia Dortmund (skype: florin.zsiros / zsiros.florin) VS @iBogdan - PSG (skype: iBogdan / royal team)  0-3

@Kulinski - Liverpool (skype: kuk.robert) vs @Cosm1n - Juventus Torino (skype: cosmin.chirian1) 3-0

@Cosm1n - Juventus Torino (skype: cosmin.chirian1) vs @Kulinski - Liverpool (skype: kuk.robert) 0-3

@VladS.DauPentruMaia - Atletico Madrid (skype: ministrul.gtamafia) VS @strooplul - Manchester United (skype: sorin.ft 0-3

@strooplul - Manchester United (skype: sorin.ft vs @VladS.DauPentruMaia - Atletico Madrid (skype: ministrul.gtamafia) 3-0

AVETI TIMP 5 zile

LINK COMPETITIE https://challonge.com/OGFIFA11S2

• 0

bAb4MLH.png

pkHXc9d.gif

DaGGoTh.

DaGGoTh.

Respectă și vei fi respectat!

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 748 Posts
  • My id is #7883
  • 13-September 16
  • 415 reputation points
  • DaGGoTh

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Word Crusher

@KeeZ - Tottenham (skype: alexandru.hosman) vs @DaGGoTh. - Bayern Munchen (skype: cs.dragon96) 2 - 3

@DaGGoTh. - Bayern Munchen (skype: cs.dragon96) vs @KeeZ - Tottenham (skype: alexandru.hosman 4 - 0 

P.S.: Nu am jucat meciurile şi am luat această decizie de a posta, deoarece jucătorul este pe sleep mai tot timpul pe joc şi nu-l găsesc niciodată şi nu am văzut să fiu căutat. Dacă doreşte să joace, să-mi lase un PM pe forum. 

• 0

pm0CZ5L.png

HHnphwd.png

#KeeZ

#KeeZ

Cine nu respectă viața, nu o merită.

• account_circle
    Premium User
  • I have 163 Posts
  • My id is #7014
  • 14-August 16
  • 6 reputation points
  • Retras.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Get a friend

@KeeZ - Tottenham (skype: alexandru.hosman) vs @DaGGoTh. - Bayern Munchen (skype: cs.dragon96) 2 - 3

@DaGGoTh. - Bayern Munchen (skype: cs.dragon96) vs @KeeZ - Tottenham (skype: alexandru.hosman 4 - 0 

P.S.: Nu am jucat meciurile şi am luat această decizie de a posta, deoarece jucătorul este pe sleep mai tot timpul pe joc şi nu-l găsesc niciodată şi nu am văzut să fiu căutat. Dacă doreşte să joace, să-mi lase un PM pe forum. 

Confirm.

• 0

Amintiri:

Spoiler

Hidro

Hidro

أفضل مصمم

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 1,616 Posts
  • My id is #775
  • 24-January 16
  • 335 reputation points
  • Hidro

• Hey, you!
    Wanna be friends?

You know what THIS is

@Tyson - Manchester City (skype: rtn.inocent) vs @Hidro - Chelsea (skype: mustardinio99): 0-3.

@Hidro - Chelsea (skype: mustardinio99) vs @Tyson - Manchester City (skype: rtn.inocent): 3-0.

P.S: Nu dau de jucator, pe joc nu a mai intrat de 1 saptamana si pe skype nu il gasesc, daca doreste sa jucam meciurile, il astept cu un PM.

• 0

Posted Image

أفضل سيارة في كل العصور

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up