Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

[Sugestie] Biggie

- - - - -

• Please log in to reply
10 replies to this topic

BiG

BiG

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 104 Posts
  • My id is #26734
  • 17-April 18
  • 14 reputation points
  • BIGGIESMALLZ

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Paparazzi

Propun ca toti postaci astia care dau reply-uri la postari doar din "gg" sau "frumos" sau "bn mane" sau orice prostie d-asta sa fie sanctionati.

Consider ca un reply ar trebui sa fie ceva constructiv atat timp cat iti dai cu parerea, macar undeva la 5-6 cuvinte intr-un reply, mi se pare penibil sa vina un postac la o stire sau la orice altceva si sa zica doar ":)))))" sau sa dea quote la ce a spus ala mai sus, doar pentru +1 la forum posts.

Inteleg ca este o statistica si se vede altfel per-total toate postarile pe forum, dar consider ca se merita putin profesionalism in comunitate daca tot e asa de extinsa..

Doar o idee, deaia aveti atat staff pe forum, ar fi fain sa-i puneti la treaba. Iar cand aduna baietii 3/3 warn, ban pe forum cateva zile..sa vezi cum se calmeaza toti din reply-uri de 2 litere..

Va pwp

• 0

"..They say it's lonely at the top in whatever you do.. you always gotta watch motherfuckers around you,

No one's untouchable, no man is bulletproof,

We all must meet our moment of truth.." RIP GURU.

sck9Kga.gif

Rev3r

Rev3r

Leader & Junior

• account_circle
    Helper RPG
  • I have 929 Posts
  • My id is #5695
  • 27-June 16
  • 71 reputation points
  • Rev3r

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

PRO. Sunt de acord cu tot ce ai zis mai sus, deoarece asa s-ar mai evita post-hunting-ul si ar fi un plus pentru infrumusetarea topic-urilor.

• 1

EdHzmgn.png

BWafBk7.png

DeliUNDERCOVER

DeliUNDERCOVER

UNDERCOVER

• account_circle
    Moderator General
  • I have 640 Posts
  • My id is #27180
  • 03-May 18
  • 510 reputation points
  • DeliUNDERCOVER

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Almost Famous

Propun ca toti postaci astia care dau reply-uri la postari doar din "gg" sau "frumos" sau "bn mane" sau orice prostie d-asta sa fie sanctionati.

Consider ca un reply ar trebui sa fie ceva constructiv atat timp cat iti dai cu parerea, macar undeva la 5-6 cuvinte intr-un reply, mi se pare penibil sa vina un postac la o stire sau la orice altceva si sa zica doar ":)))))" sau sa dea quote la ce a spus ala mai sus, doar pentru +1 la forum posts.

Inteleg ca este o statistica si se vede altfel per-total toate postarile pe forum, dar consider ca se merita putin profesionalism in comunitate daca tot e asa de extinsa..

Doar o idee, deaia aveti atat staff pe forum, ar fi fain sa-i puneti la treaba. Iar cand aduna baietii 3/3 warn, ban pe forum cateva zile..sa vezi cum se calmeaza toti din reply-uri de 2 litere..

Va pwp

Mane, esti cam in urma, citeste si tu regulamentul la sectiunile alea, vezi ce zice acolo

• 0

aZT1ook.png

BiG

BiG

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 104 Posts
  • My id is #26734
  • 17-April 18
  • 14 reputation points
  • BIGGIESMALLZ

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Paparazzi

Pai una e sa fie implementata regula asta, si alta e sa se ia masuri.. am citit regulamentul bro, dar nu prea atinge pe nimeni din cate vad.

• 0

"..They say it's lonely at the top in whatever you do.. you always gotta watch motherfuckers around you,

sck9Kga.gif

BogdanJr

BogdanJr

✖ Ză Director ✖

• account_circle
    Moderator General
  • I have 959 Posts
  • My id is #4741
  • 26-May 16
  • 236 reputation points
  • MRLESS.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Va pwp

• Post-hunting...niște cuvinte care pentru unii nu spun nimic, dar pentru unele persoane este stresant și vă înțeleg. Nu mi-a luat foarte mult timp să văd astfel de persoane ce postează doar pentru +1 la activitatea lor. Nu vreau să dau arăt exemple pentru că ele se găsesc foarte ușor în diferite topicuri. Nu zic să fie sancționați la rece, dar să fie cineva ce să le atragă atenția (în primă fază), iar, apoi dacă se continuă, de ce nu...warn/suspend. Chiar nu înțeleg genul acesta de persoane, ok, vrei să îți mai adaugi un post la profil, să fii bo$$, să ajungi primul, dar cu ce te ajută? Postează cineva o știre și primește 10 posturi cu *interesant*. Chiar atât de deplasați să fiți să nu vă puteți spune măcar o părere de 10 cuvinte despre o știre ce s-a postat? Nu zice nimeni să nu postați, dar măcar postați cu cap. Suntem o comunitate mare, un server foarte populat, hai să facem și din forum ceva frumos, deoarece și el are un cuvânt mare de spus la o comunitate. De ce să ne batem joc de forum când putem să-i oferim o imagine frumoasă, să oferim impresii frumoase persoanelor noi ce se alătură pe comunitate. De ce să nu zică un jucător nou...*oo, ce forum frumos și bine organizat*. Oricum, nu zic să dispară de tot post-hunting-ul, pentru că este imposibil, se vor găsi mereu persoane să facă acest lucru, dar măcar să-i rărim, pentru că este prea exagerat. Nu înțeleg cu ce te ajută dacă vrei să faci 100 de posturi pe zi, să fii acolo în top, să te știe lumea că ești primul...(*wow, uite-l pe ăla are 5000 de posturi, sigur a contribuit la forum foarte mult și când te uiți pe profil toate cu *gg* *âmi plake* *foarte mișto*). Mai bine faci un topic cu o știre la o categorie, un poll, postezi un film/o melodie, măcar ai adus ceva nou pentru forum, decât să faci posturi pentru +1. Am făcut și eu post-hunting, dar într-o oarecare măsură, nu am exagerat. Îmi mare parte îmi place să mă ocup de forum, știri noi, să mă implic acolo unde este nevoie, decât să stau să fac 1000 de posturi cu *gg*, mai bine postez 5-10 știri pe zi, deoarece posturile oricum se fac, în timp, dar se fac, nu e grabă deloc.

am propus și eu, se acordă warn-uri de ceva zile pentru post hunting

• 1

A1_P8_Sq_I.png

shaffffffff

shaffffffff

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 67 Posts
  • My id is #27373
  • 10-May 18
  • 31 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

SuperStar

se acorda deja daca nu stiai, daca vezi pe unul ca face post hunt ai buton-ul 'REPORT'

• 0

BiG

BiG

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 104 Posts
  • My id is #26734
  • 17-April 18
  • 14 reputation points
  • BIGGIESMALLZ

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Paparazzi

se acorda deja daca nu stiai, daca vezi pe unul ca face post hunt ai buton-ul 'REPORT'

Tu erai printre primele motive pentru care am facut sugestia asta, mersi, o sa tin cont ;)

• 0

sck9Kga.gif

Lawren

Lawren

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 103 Posts
  • My id is #21939
  • 04-December 17
  • 2 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

P.R.O Si eu sunt de acord cu acest lucru.

• 0

78btmfZ.png

BiG

BiG

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 104 Posts
  • My id is #26734
  • 17-April 18
  • 14 reputation points
  • BIGGIESMALLZ

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Paparazzi

P.R.O Si eu sunt de acord cu acest lucru.

Bun,mersi, am dat si cateva reporturi la postarile tale. Ia sa vedem e buna sugestia asta de ceva sau nu..

• 0

sck9Kga.gif

ezeNtrix

ezeNtrix

𝚔𝚒𝚗𝚐 𝚘𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚑𝚒𝚕𝚕

• account_circle
    Designer
  • I have 5,555 Posts
  • My id is #3255
  • 16-April 16
  • 1164 reputation points
  • ezeNtrix

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

se acordă de mult asta. dacă moderatorii observă îi sancționează pe cei în cauză.

• 0

mafii în care am contribuit.

Spoiler

Q0n2pY5.png

Blueberry.™

Blueberry.™

Advanced Member

• account_circle
    Banned
  • I have 138 Posts
  • My id is #23344
  • 15-January 18
  • 23 reputation points
  • Blueberry

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Stardom

Asta deja este implimentat si sunt sanctionati cei care fac astfel de lucruri.

• 0

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up