Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Costy_CT. - moderator - 505 ore jucate.

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Costy_CT.

Costy_CT.

♛King of taxi drivers♛

• account_circle
    Leader Taxi LV
  • I have 1,804 Posts
  • My id is #6995
  • 13-August 16
  • 68 reputation points
  • Costy_CT

• Hey, you!
    Wanna be friends?

BEAST
    • Nick: Nickname-ul meu de pe serverul de TeamSpeak este "Costy_CT."
    • Profil panel: https://earthpanel.o...rofile/Costy_CT. (cu . la final) aveti link si aici .
    • Cati ani ai: Am varsta de 15 ani.
    • Care este activitatea ta pe TeamSpeak si pe server?: Activitatea mea pe serverul de TeamSpeak a fost cam redusa in ultima perioada deoarece am avut de indreptat cateva note la scoala si dupa cum bine stiti acum este perioada cu teze si multe teste, odata cu terminarea acestora, activitatea mea va fi din ce in ce mai mare pe serverul de TeamSpeak cat si pe serverul de SA:MP.
    • De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Am aplicat la aceasta functie deoarece mi-o doream de ceva timp si cu aceasta ocazie, am o sansa la aceasta. Este ceva nou pentru mine si ceva ce nu am mai avut pana in prezent si ar mai fi multe alte motive, cateva dintre ele ar fi  sa tinem serverul cat mai curat de a acorda register noilor jucatori care vin pe comunitatea noastra, instruirea lor pentru creearea unui canal, in mare parte tot ce tine de administrarea serverului.
    • Argumenteaza in minim 3 randuri prin care sa ne convingi ca meriti moderator:  Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana muncitoare, imi place sa ma implic sa ajut acolo unde pot fi de folos. Cred ca sunt pregatit pentru o asemenea functie deoarece stiu cu ce se mananca si dau dovada de seriozitate cand vine vorba de functia pe care o detin. In aceasta perioada nu prea am fost asa activ pe teamspeak, dar vara este tot mai aproape si am din ce in ce mai mult timp liber sa ma ocup de functii. Si sunt sigur ca vechimea mea pe acest server ma va ajuta mult daca voi reusi sa obtin functia de moderator.

• 0

o1EJt9h.png
    FGIfknL.gif

o1EJt9h.png

hyXVGlz.png

Jxqn15i.png

o1EJt9h.png

bAb4MLH.png

o1EJt9h.png

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,800 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 323 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Ești respins deoarece intrii destul de rar pe serverul de TS.

T/C.

• 0

IZB2TJH.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up