Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Shedan - Moderator - 1381 ore jucate.

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Shedan

Shedan

★Junior Admin★

• account_circle
    Retired Staff
  • I have 283 Posts
  • My id is #9171
  • 02-November 16
  • 10 reputation points
  • Shedan

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND
    • Nick: Shedan.
    • Profil panel:https://earthpanel.o.../profile/Shedan
    • Cati ani ai: Am varsta de 15 ani.
    • Care este activitatea ta pe TeamSpeak si pe server?: Activitatea mea pe TeamSpeak cred ca este una destul de okey, tinand cont ca am avut o perioada in care nu mi-a mers TeamSpeak-ul. Activitatea mea de pe server este una de 4-5 ore pe zi, poate chiar si mai mult.
    • De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Am aplicat pentru aceasta functie deoarece consider ca am timpul necesar pentru a ma ocupa de aceasta si mai consider ca sunt un baiat de treaba care respecta la randul lui daca este respectat.
    • Argumenteaza in minim 3 randuri prin care sa ne convingi ca meriti moderator: In primul rand consider ca merit aceasta functie, deoarece am o activitate decenta pe server-ul de TeamSpeak, tinand cont ca merg si la scoala in fiecare zi, si este si perioada naspa cu tezele. Comportamentul meu este adecvat, si cateodata chiar si de urmat. Pe server detin functia de admin 2, si cred ca ma descurc destul de bine acolo si cred ca ma voi descurca si aici.

• 0
    Posted Image

Leader of Las Venturas Police Departament

''Nu contează cât de tare poți să loveşti,

ci la ce lovitură poți să rezişti...

continuând să lupți mai departe! ''

PAINT!
    Posted Image
    Posted Image

Posted Image
    Posted Image
    Posted Image
    Posted Image
    Posted Image
    Posted Image
    Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Regulamentul serverelor il poti gasi aici.
    Regulamentul liderilor il poti gasi aici.
    Regulamentele factiunilor le poti gasi aici.

DaGGoTh.

DaGGoTh.

Respectă și vei fi respectat!

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 742 Posts
  • My id is #7883
  • 13-September 16
  • 404 reputation points
  • DaGGoTh

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Word Crusher

Încă de la începutul aplicaţiei, pot spune că nu pari convingător, folosind un cuvânt precum „destul” te descurajezi singur. A fi un băiat de treabă, nu constituie un motiv de promovare, deoarece mulţi sunt de treabă pe TeamSpeak şi sunt doar membrii. Nu-mi place o afirmaţie, precum tu „respecţi, doar dacă eşti respectat”, lucru care nu-mi convine, deoarece tu ca şi persoană trebuie să-i respecţi pe toţi, indiferent că ei te respectă sau nu. Nu-mi place această idee de a oferi şi de a primi ceva în schimb, de ce trebuie să depinzi de celalalt? Faptul că spui că ai un comportament de urmat uneori, mă duce cu gândul că nu ai încredere în tine, iar această funcţie fiind una importantă, pot afirma că ai nevoie de încredere în tine. La finalul „aplicaţiei” ai scris că tu „crezi” că te vei descurca si aici, fapt ce denotă că nu eşti sigur pe tine şi încă nu eşti pregătit.

P.S.: Nu o lua ca pe un reproş sau că cineva are ceva cu tine, dar eu prefer să fiu sincer cu tine, decât să-ţi zic doar un simplu „data viitoare”. 

• 2

pm0CZ5L.png

HHnphwd.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up