Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Aplicatie Moderator - OTway - 17 Hours.

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Hattrick

Hattrick

Advanced Member

• account_circle
    Member
  • I have 70 Posts
  • My id is #27689
  • 22-May 18
  • 2 reputation points
  • Revontheus.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND
    • Nick: Otway
    • Profil panel: https://earthpanel.o...o/profile/OTway
    • Cati ani ai: 21 de ani, sunt din Iasi.
    • Care este activitatea ta pe TeamSpeak si pe server?: Activitatea mea pe TeamSpeak 3 - Este 24/24 pe serverul TeamSpeak 3.
    • De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Deoarece am o activitatea foarte mare si impusa de persoana si caracterul meu. Sunt activ tot timpul pe TeamSpeak 3. Lucrez in domeniul IT, am Calculatorul tot timpul deschis. La orice ora este nevoie de mine eu sunt Activ si pot sari in ajutor oricand. 
    • Argumenteaza in minim 3 randuri prin care sa ne convingi ca meriti moderator.: Am sa incerc sa argumentez mai mult de 3 randuri si sa imi spun opinia de ce merit. Prin faptul ca am inceput de mic de la varsta de 7 ani sa umblu pe un Calculator cu Pentium si 499MB ram si un Monitor CRT, am ales sa imi "ajutorul meu personal Internet-ul" deoarece cu asta ma ocup si din asta traiesc in fiecare zi, "Nu vreau sa par un No-Lifer', rectific sa nu se inteleaga altfel, este serviciu meu din viata de zi cu zi. Fac reclame pentru anumite site-uri, ofer support design si Tehnic pentru orice fel de joc si comunitate. Tot timpul am incerc sa imi adun grupul meu si sa fim uniti, sa ii invat si pe altii si sa invat la randul meu din greselele pe care le-am facut. Precisez ca nu am orele anumite deoarece am venit dintr-o alta comunitate unde acolo am pierdut mult timp avand o functie de Admin, iar acum imi pare rau ca am pierdut 5 ani din viata petrecand acolo. Am decis sa incerc ceva nou si sa incep ündeva de la inceput si de la 0. Unde sa imi gasesc locul si sa am lumea ce este recunoscatoare si ce stie sa respecte la randul lor si da, chiar am gasit aici si am ramas surprins de activitatea STAFF-ului. Prefer Moderatorul pe TeamSpeak deoarece de cand am intrat pe Comunitatea OG-Times nu am inchis laptop-ul deloc, chiar daca se strica sau se arde ceva la el nu este problema. "Ce se strica nu se arunca, se repara" Laptop-ul meu este incins dar isi revine cu un Cooler Aftermarket de pe Emag. Nu il voi inchide si tot timpul am sa fiu Online pe TS3 cat si pe Server-ul nostru RPG OG-TIMES. Am 21 de ani sunt din Iasi si imi place sa petrec timpul alaturi de viitoarea mea Logodnica si bineinteles Calculatorul. Apreciez si va urez o zi excelenta. P.S: Multumesc ca ai avut timp sa citesti tot. 

• 0

ZAivQZ4.gif

TaN48d4.jpg

5zfmdQs.gif

BWbdSHr.gifflTjZBv.gif
    iyY4Kcm.gif
    vrZsrWe.gif
    t4JPq7f.jpg
    XuvUFL4.png

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,800 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 323 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Aplicatiile sunt inchise.

T/C.

• 0

IZB2TJH.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up