Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Cerere Unban - Habib

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

JesusHABIB

JesusHABIB

Advanced Member

• account_circle
    Member
  • I have 511 Posts
  • My id is #19339
  • 27-August 17
  • 0 reputation points
  • Habib@SUPREME

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Numele de pe teamspeak: HabibAdv cand am luat ban aveam ceva gen vladut patruzecisisapte sau ceva gen.

Cine ti-a dat ban: Daggoth

ScreenShot(dovada):https://imgur.com/a/9hD3AEo

Descrierea situatiei:   Eram afk m-am dus sa mananc si eram in camera cu helperii si am vrut sa facem o 'caterinca' si mi-am pus numele vladut patruzecisisapte, nu mi-am pus vld47 sau cv asemanator cu al lui, am pus asa doar pentru 1 gluma sau 2, acuma regret si imi pare rau nu am tinut numele asta mai mult de 3 minute. Doresc sa primesc unban pentru ca am petrecut foarte mult timp pe teamspeak si e singura mea sursa prin care vorbesc cu prietenii mei de pe og times. Imi pare rau si promit ca nu se va mai repeta, nu am antecedente

• 0

GF1J9GR.jpg

Dark.

Dark.

Member

• account_circle
    Member
  • I have 14 Posts
  • My id is #27705
  • 23-May 18
  • 0 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Unbanned
    T/C

• 0

JusT▶NR1◀

JusT▶NR1◀

Am revenit

• account_circle
    Premium User
  • I have 1,296 Posts
  • My id is #794
  • 25-January 16
  • 321 reputation points
  • JusTSilentWannabe

• Hey, you!
    Wanna be friends?

You know what THIS is
    Prost mai ești vezi ca șerpii astia nu ti dau unban, eu am tot asa de vreo 4luni si nu vor sa mi dea @JesusHABIB

• 0

The Italian Mafia 20 turfs.

Spoiler

The Ballas Family 43 turfs.
    Spoiler

#KeldeeoR

#KeldeeoR

< Ex Helper 2 >

• account_circle
    Leader FBI
  • I have 1,554 Posts
  • My id is #600
  • 18-January 16
  • 68 reputation points
  • KeldeeoR[] / qHades

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

@Ulpian

• 0

xWNmVdF.gif

BKV89eo.png

pkHXc9d.gif

Q49MDgO.gif

KrieppeN

KrieppeN

HELL IS XN EARTH

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 1,832 Posts
  • My id is #4195
  • 09-May 16
  • 256 reputation points
  • ivanovski

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Unbanned
    T/C

Daca mai vad un singur comentariu pe sectiunea asta de la tine care nu are nicio treaba cu topic-ul, sau sa comentezi aiurea fara sa fii avut nicio treaba cu moderatorii s-ar putea sa-ti faci cont nou de forum.

• 1

borussiadortmundposter.png?w=575&h=246

Spoiler

76561198259647407.pngAddFriend.png

76561198433189254.pngAddFriend.png

rBFI7yC.png

"Staff-ul nu trebuie să fie o constantă a opiniei publice, ci trebuie să o domine. Nu trebuie să fie servitorul maselor, ci stăpânul acestora."

DaGGoTh.

DaGGoTh.

Respectă și vei fi respectat!

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 695 Posts
  • My id is #7883
  • 13-September 16
  • 382 reputation points
  • DaGGoTh

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Word Crusher

Conform politicii de confidenţialitate şi de securitate a conturilor jucătorilor, ne rezervăm dreptul de a răspunde mesajelor jucătorilor ce nu li se adresează în mod direct. Nu-mi aduc aminte de vreun „Habib” pe care să-l banez pe TeamSpeak, ci am banat doar un jucător ce a furat un nume de administrator. Reclamaţia şi „cererea de unban” sunt făcute de pe un alt cont, ceea ce înseamnă că nu sunt dator să-ţi răspund ţie, deoarece nu ai făcut tu. Nu am cum să verific dacă ai fost tu sau nu, aşa că nu aş vrea să debanez aiurea să fac vreun abuz. 

P.S.: Îmi pare rău de cele întâmplate, dar nu poţi fi ajutat, cel puţin nu momentan

• 3

pm0CZ5L.png

HHnphwd.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up