Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Problema joc SA:MP - Virtual World

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

Ra's al Ghul

Ra's al Ghul

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 70 Posts
  • My id is #611
  • 18-January 16
  • 5 reputation points
  • Ra[]s[]al[]Ghul

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Problema: virtual world.

Informatii cu caracter obiectiv ce consta in imagini/video despre problema: Nu am posibilitatea de a filma.

Alte detalii: Salut. De ceva timp, foarte mult pot sa zic, am o problema cu virtual world-ul. Mai exact, cand ma indepartez de o masina pe care am condus-o, fiind personala sau de job, sau  de factiune, dispare pana intru intr-o casa, sau intr-un business, si ies. gen ca un refresh la virtual world. Tin sa mentionez ca am moduri, dar stiu sigur 100% ca nu e de la asta. pentru ca, pana si cu jocul original , pe dvd, clean, fara moduri, am patit la fel, si piratat fara moduri, la fel.

Daca stie cineva cum as  putea sa rezolv asta, as fi foarte recunoscator.

Va multumesc.

• 0

sfSjoLw.png

يغفر له ورحمه له حمايته من معاقبة القبر ومزج النار

"forgive and have mercy for him protect him from the punishment of the grave and the tornment of fire"

https://earthpanel.o...Ra[]s[]al[]Ghul

Zarelique.

Zarelique.

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 91 Posts
  • My id is #25510
  • 17-March 18
  • 6 reputation points
  • ZarelSHAF.60DEZILE

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Incearcă să ţi faci un nou profil de samp şi să ţi GTA-ul şi SA:MP-ul

• 0

IObiT.

IObiT.

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 81 Posts
  • My id is #27480
  • 13-May 18
  • 0 reputation points
  • IObiT

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

Din experienta mea in moduri si din ce spui tu in descriere cred ca ai un pc slabut care nu poate randa mapa jocului asa de bine, iti recomand sa folosesti un gta3.img low 

Sau poate ai un timecyc cu ceata care facea a mapa sa nu se mai randeze la  rezolutia si viteza ei normala.

iti recomand sa stergi gta.set din  My documents > gta sa 

Si chiar de ce nu si sa iti reinstalezi windows-ul.  (recomand windows 7 pentru samp)

• 2

x61CtSR.pngIObi_T-_Legend.gif

34763963_177398366285951_132417863543055

- Y8DSOfx.png -

Ra's al Ghul

Ra's al Ghul

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 70 Posts
  • My id is #611
  • 18-January 16
  • 5 reputation points
  • Ra[]s[]al[]Ghul

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Din experienta mea in moduri si din ce spui tu in descriere cred ca ai un pc slabut care nu poate randa mapa jocului asa de bine, iti recomand sa folosesti un gta3.img low 

Sau poate ai un timecyc cu ceata care facea a mapa sa nu se mai randeze la  rezolutia si viteza ei normala.

iti recomand sa stergi gta.set din  My documents > gta sa 

Si chiar de ce nu si sa iti reinstalezi windows-ul.  (recomand windows 7 pentru samp)

Am windows 7, da, am un pc slabut, dar destul incat sa mearga samp.  am si un gta3.img low. Si e vorba de faptul ca-mi dispare masina, pana dau un "refresh" la virtual world..

• 0

sfSjoLw.png

يغفر له ورحمه له حمايته من معاقبة القبر ومزج النار

"forgive and have mercy for him protect him from the punishment of the grave and the tornment of fire"

https://earthpanel.o...Ra[]s[]al[]Ghul

Olivia

Olivia

Game Administrator

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 4,286 Posts
  • My id is #5197
  • 09-June 16
  • 184 reputation points
  • Olivia

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

VoSgPVk.gif

• 0

MZYzYzf.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up