Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Reclamație moderator - Tobacco

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

Darth

Darth

jeez

• account_circle
    Premium User
  • I have 1,362 Posts
  • My id is #16956
  • 29-June 17
  • 102 reputation points
  • Darth.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

hai că ți retrag, jakere.

• 0

YJoPsfG.gif

vfThti4.png

ACHCeKT.png

Spoiler

Tobacco

Tobacco

Cercetează trecutul dacă vrei să prezici viitorul.

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 333 Posts
  • My id is #22806
  • 30-December 17
  • 4 reputation points
  • Tobacco

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Paparazzi

In primul rand, nici macar nu era parola pe canal, am intrat sa vorbesc cu Asaf si Koldrecs, nu cu tine. In al doilea rand, v-am zis sa mergem pe canalul meu, iar nimeni nu a zis nimic. Nu inteleg care este marea ta suparare, ca te-am mutat la mine pe canal? V-am zis hai la mine pe canal, iar voi nu ati negat nimic, nu inteleg rostul acestei reclamatii.

• 0

oPIsTcZ.gif

Darth

Darth

jeez

• account_circle
    Premium User
  • I have 1,362 Posts
  • My id is #16956
  • 29-June 17
  • 102 reputation points
  • Darth.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

In primul rand, nici macar nu era parola pe canal, am intrat sa vorbesc cu Asaf si Koldrecs, nu cu tine. In al doilea rand, v-am zis sa mergem pe canalul meu, iar nimeni nu a zis nimic. Nu inteleg care este marea ta suparare, ca te-am mutat la mine pe canal? V-am zis hai la mine pe canal, iar voi nu ati negat nimic, nu inteleg rostul acestei reclamatii.

Ești așa de sigur că nu era parola la canal? Parola era pusă de cam 3 zile să zicem + că ai intrat pe canal fără să îmi ceri permisiune . 

Eu am și spus că nu vreau să vin la tine pe canal și că vreau să rămân pe canalul ăla.

Vreau și eu eu o dovadă.

• 0

YJoPsfG.gif

vfThti4.png

ACHCeKT.png

Spoiler

Tobacco

Tobacco

Cercetează trecutul dacă vrei să prezici viitorul.

• account_circle
    Admin RPG
  • I have 333 Posts
  • My id is #22806
  • 30-December 17
  • 4 reputation points
  • Tobacco

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Paparazzi

Dovada cum ca? Voiai sa iti dau o dovada cum ca atunci cand v-am zis sa mergem la mine pe canal nu ai zis nimic? Dam. + ca din cate imi amintesc si Asaf avea 'channel admin', iar de la el aveam permisiune.

• 0

oPIsTcZ.gif

Darth

Darth

jeez

• account_circle
    Premium User
  • I have 1,362 Posts
  • My id is #16956
  • 29-June 17
  • 102 reputation points
  • Darth.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Dovada cum ca? Voiai sa iti dau o dovada cum ca atunci cand v-am zis sa mergem la mine pe canal nu ai zis nimic? Dam. + ca din cate imi amintesc si Asaf avea 'channel admin', iar de la el aveam permisiune.

nup, eram singurul ce avea channel admin.

dă mi o dovadă în care asaf îți dă parola de la canal.

EDIT: https://i.imgur.com/NbTkZEA.png uite ca să vezi că Asaf nu avea channel admin

• 0

YJoPsfG.gif

vfThti4.png

ACHCeKT.png

Spoiler

ezeNtrix

ezeNtrix

𝚔𝚒𝚗𝚐 𝚘𝚏 𝚝𝚑𝚎 𝚑𝚒𝚕𝚕

• account_circle
    Designer
  • I have 6,113 Posts
  • My id is #3255
  • 16-April 16
  • 1224 reputation points
  • ezeNtrix

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Stăteam cu Koldrecs și cu Asaf pe canal când deodată intră Tobacco și ne dă move pe canalul lui fără un motiv anume și fără să îi zicem sau chestii de genul.

https://i.imgur.com/utlijtK.png

https://i.imgur.com/r2I2sLW.png

Vreau și eu să aflu motivul pentru care mi-ai dat move pe canalul tău.

știu, nu e ok că mă bag.

dacă ajungi acum să faci scandal de la un move din partea lui Tobacco, care a mai intrat de MULTE ori pe canal și am și vorbit cu el și nu te-a deranjat, e trist.

ai uitat când venea pe la noi și vorbeam cu el fără nici o problemă, acum observ că te deranjează un simplu move. nu cred că ”mureai” dacă îi ziceai să nu îți mai dea că ai ceva treabă.

apropo, http://forum.og-time...ator-teamspeak/

• 1

mafii în care am contribuit.

Spoiler

N7dQqMV.png

Darth

Darth

jeez

• account_circle
    Premium User
  • I have 1,362 Posts
  • My id is #16956
  • 29-June 17
  • 102 reputation points
  • Darth.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

știu, nu e ok că mă bag.

dacă ajungi acum să faci scandal de la un move din partea lui Tobacco, care a mai intrat de MULTE ori pe canal și am și vorbit cu el și nu te-a deranjat, e trist.

ai uitat când venea pe la noi și vorbeam cu el fără nici o problemă, acum observ că te deranjează un simplu move. nu cred că ”mureai” dacă îi ziceai să nu îți mai dea că ai ceva treabă.

apropo, http://forum.og-time...ator-teamspeak/

nu cred că ți-a cerut nimeni părerea.

• 0

YJoPsfG.gif

vfThti4.png

ACHCeKT.png

Spoiler

Ulpian

Ulpian

Admin level 5 | Manager factiuni |

• account_circle
    Global Moderator
  • I have 1,910 Posts
  • My id is #1835
  • 07-March 16
  • 387 reputation points
  • Ulpian

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

T/C.

• 0

IZB2TJH.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up