Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[ANUNŢ] Blogul OG-Times este online. Va invitam sa il vizitati la adresa blog.og-times.ro.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

[NEW] Incepand cu data de 14.07.2018 vor avea loc primele licitatii de vehicule. Mai multe detalii despre licitatiile vehiculelor playerilor inactivi gasiti aici: click.

Photo

[Cadou] - AlexNNN

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

𝕯𝖊𝖆𝕯𝖞™

𝕯𝖊𝖆𝕯𝖞™

♕ 𝔎𝔦𝔫𝔤 𝔒𝔣 𝔇𝔞𝔯𝔨𝔫𝔢𝔰 ♕

• account_circle
    Premium User
  • I have 271 Posts
  • My id is #16399
  • 14-June 17
  • 6 reputation points
  • DeaDy

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Nickname: DeaDy

Nick-ul celui care îi oferi cadoul: @AlexNNN

Tema aleasă: anime

Link către cadou (imagine): tJrqkyB.png

De ce ai ales să îi oferi acest cadou?: De mere

Ai ceva de adăugat?: Nu mai trebuie să-mi mulțumești, știu deja că o adori

@AlexNNN te inteleg dak e prea mare burta si nu ajungi la mouse sa vezi mention-u iti promit k dak e iti cumpar un mouse wireless, nu-i problema

2 euro de fiecare pot ajuta orice copil la o viata mai buna ajutati-l va rog pe AlexNNN

• 3

darth1337

darth1337

Member

• account_circle
    Banned
  • I have 10 Posts
  • My id is #28819
  • 29-June 18
  • 0 reputation points
  • darthsefu

• Hey, you!
    Wanna be friends?

MARȘ =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

NU CRED AȘA CEVA =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

o1mLH25.gif

• 0

ʞɹɐp

ʞɹɐp

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 123 Posts
  • My id is #27871
  • 29-May 18
  • 10 reputation points

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

• 0

1FIeaAD.png

3Z1iZbZ.gif

OzXsTY7.gif

BdARGdl.gif

AlexNNN

AlexNNN

Supervisor of Designers & Moderators

• account_circle
    Designer
  • I have 1,224 Posts
  • My id is #14217
  • 08-April 17
  • 244 reputation points
  • WaTeR[]

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die

Daca voi credeti ca facand misto de greutatea pe care eu nu o mai am in momentul de fata ma ofensez si incept sa va aduc injurii va inselati amarnic. Si ce daca am avut inceput de hernie ma? Si ce daca am avut 120kg ma? Macar eu nu stau ca o lepra sa pierd timpul aiurea in fata unui monitoru si incerc sa-mi schimb corpul, voi nu stiti decat sa o ardeti toata ziua pe samp, mai pacaliti o laba, sa faceti caternica si atata tot.

ON: La urmatorul cadou facut in bataie de joc ai warn + blacklist la cadouri, esti un scump.

• 0

ItwUtq1.png

Doritorii de lucrari : bannere youtube / facebook | avatare youtube / facebook, avatare & semnaturi forumuri, logo-uri, faction logos, s.a.m.d

ma puteti gasii pe https://www.facebook.../gladiatorsgfx/ raspund oricand  ;)

LOCUL_2_Alex_NNN.pngIgmBS3.png0hdtOvY.png8XDJBZQ.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up