Jump to content
Sign in to follow this  
Shanony

Întrebare quest

Recommended Posts

Îmi poate explica și mie mai în detaliu questul de iarnă cu brazii?

Deci pot împodobi un brad pe zi, adică termin questul pe 11.01.2019?

Da, ai timp suficient sa-l termini daca abia te-ai apucat de el ieri sau chiar azi.

Quest-ul consta in colectarea a 15 globuri pe zi; ai aici cele 10 harti pentru a-ti fi mai usor sa gasesti obiectele. Pe langa globuri, pentru a impodobi un brad ai nevoie de 5 cadouri ce pot fi obtinate in urma muncii la un job (de ex: farmer, trucker, pizzaboy, lyftdriver). 

O sa mai las topicul deschis poate mai ai si alte intrebari. De asemenea, poti citi pe joc mai multe info despre quest (inclusiv premiul pt cele 10 zile) folosind /winterquest.

Da, ai timp suficient sa-l termini daca abia te-ai apucat de el ieri sau chiar azi.

Quest-ul consta in colectarea a 15 globuri pe zi; ai aici cele 10 harti pentru a-ti fi mai usor sa gasesti obiectele. Pe langa globuri, pentru a impodobi un brad ai nevoie de 5 cadouri ce pot fi obtinate in urma muncii la un job (de ex: farmer, trucker, pizzaboy, lyftdriver). 

O sa mai las topicul deschis poate mai ai si alte intrebari. De asemenea, poti citi pe joc mai multe info despre quest (inclusiv premiul pt cele 10 zile) folosind /winterquest.

@@vLd47, Dacă mă apuc de el azi, ce hartă trebuie să folosesc? Că harta din ziua 1 nu corespunde cu globurile de pe server. Mă gândesc că este cea din ziua a 2 a, dar asta înseamnă că am pierdut o zi, sau cum?

Că am mai găsit globuri prin oraș și când dau collect îmi spune că nu e nici un glob în apropierea mea.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...