Jump to content
Sign in to follow this  
CHIMIE

Sondaj Update cu skin-uri.

Recommended Posts

Salut, am observat ca in ultimul videoclip al lui Lolecs se doreste implementarea skin-urilor la Binco prin cumparare cu dolari. Mie sincer nu mi se pare prea normal avand in vedere ca aceste skin-uri ar trebui sa fie un avantaj al adminului, ci nu un avantaj al jucatorului, ca pana la urma adminii merita un avantaj fata de noi, deoarece acestia intretin server-ul zi de zi pentru a avea un gameplay cat mai placut. 

As dori sa aflu  si eu parerea a majoritatii jucatorilor, sa vad daca chiar sunt de acord cu acest update, de aceea as dori sa deschid un StrawPool in legatura cu asta.

(ATENTIE!) De sigur, parerea mea si a celorlalti poate fi cu totul evidata de conducere, dar as vrea sa fac acest topic pentru a afla si parerea jucatorilor mai experimentati sau poate chiar incepatori (chiar daca parerea lor este deja clara) sau chiar a membriilor staff.

Link de la Strawpool: https://www.strawpoll.me/17187874

Sustin ceea ce a spus @@CHIMIE, ajunge totul sa fie o fuga dupa bani, sunt lucruri mult mai importante de rezolvat si de adaugat, nu cred ca skin-urile multumesc pe cineva! De ce nu adaugati si voi salariile mai mari la factiuni? De unde bani pentru skin-uri?! In fine, seara faina! 

#NU!

Cine te-a mintit in legatura cu adminii?(suferinta) =))) Ok, cum ai zis si tu, adminii trebuie sa intretina server-ul si sa se ocupe de el, cand au aplicat la functia de helper, de ce au facut-o? Pentru skin-uri? Sau sa ajute server-ul? De ce trebuie ei sa fie mai speciali, sa vina dupa si sa zica "ce skin am, saracilor. Sunt admin si imi permit" Nu cred, nu i-a obligat nimeni sa fie admini, asa ca nu trebuie sa fie mai speciali decat nimeni. Sa nu credeti ca am ceva cu staff-ul, ca nu se ocupa la war sau alte tampenii, fiecare server are membrii in staff activi si dedicati care se ocupa de orice si altii care se ocupa mai putin, insa server-ul a fost creat pentru toti playerii, nu doar pentru admini si nu trebuie nimeni sa fie avantajat. Pro pentru update.

Si eu sunt contra impotriva acestui update.

*aceste skin-uri ar trebui sa fie un avantaj al adminului, ci nu un avantaj al jucatorului, ca pana la urma adminii merita un avantaj fata de noi, deoarece acestia intretin server-ul zi de zi pentru a avea un gameplay cat mai placut. *

Au comenzi destule de care sunt avantajati, poate am vrea si noi un skin diferit, dupa ceva timp ti se arde sa tot umblii cu acelasi skin.

Au comenzi destule de care sunt avantajati, poate am vrea si noi un skin diferit, dupa ceva timp ti se arde sa tot umblii cu acelasi skin.

Ideea e ca sunt destul de multe skin-uri pe care le poti purta, dar nu prea e frumos sa vezi un incepator cu skin de instructor (am dat un exemplu), ar fi mai bine sa se faca comanda /duty pentru factiune si sa poti purta un skin care este deja in clothing [exact ca in departamente]. Mi-am exprimat doar opinia personala.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...