Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[ANUNŢ] Momentan serverul de SA-MP intampina probleme legate de stabilitatea conexiunii. Se lucreaza la rezolvarea acestora, va rugam sa fiti rabdatori!
[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Problema OG-Guard - autentificare

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Tiberiu16

Tiberiu16

Advanced Member

• account_circle
    Member
  • I have 152 Posts
  • My id is #5475
  • 20-June 16
  • 8 reputation points
  • KasperSky.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Get a friend

Problema: Am incercat sa imi pun in functiune autentificatorul OG-Guard, dupa putin timp l-am dezinstalat de pe telefon fara a nota vreun cod anume, acum cand vreau sa ma loghez pe panel imi cere coduul OG-Guard, chiar daca nu il mai am pe telefon, iar daca vreau sa il elimin imi cer alt cod pe care tot nu il detin. Am incercat sa ma reloghez pe telefon insa imi da o eroare 'nu esti autorizat sa te loghezi de pe acest dispozitiv, tin sa mentionez ca pe server nu imi cere absolut niciun cod.

Informatii cu caracter obiectiv ce consta in imagini/video despre problema: Nu detin.

Alte detalii: Multumesc anticipat.

• 0

My Faction History <3

Spoiler

qqEcSat.png yyiA8ew.gif

logo_fcsb.gif

wwoLnzM.png

V2QDnk7.png

wwoLnzM.png

Mascatul

Mascatul

#Legend

• account_circle
    Premium User
  • I have 754 Posts
  • My id is #4826
  • 28-May 16
  • 53 reputation points
  • Mascatul

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Talk About it

Acest topic: http://forum.og-time...itate-og-guard/ , respectiv acesta: http://forum.og-times.ro/index.php?/topic/45655-tepe-og-times-recupereaza-contul/#entry562963 , meritau citite inainte sa iti pui OG-Guard..

Din pacate nu mai ai ce sa faci, incearca sa deschizi un  ticket pe panel si sa-i convingi pe fondatori sa te ajute..Odata dezistalata aplicatia pierzi tot accesul la cont..Iar in joc, iti va cere codul de la OG-Guard cel mai probabil cand vei schimbi IP
    P.S:In caz de rezolvi ceva, incearca sa-ti notezi undeva cod-ul de recuperare, acel cod este pentru a-ti inlatura 'OG-Guard' in caz de pierzi telefonul sau se intampla alt incident nefericit, iar aplicatia nu TREBUIE STEARSA 

• 0
    Posted Image
    Posted Image

Posted Image

Tarci47

Tarci47

Legend of OG-TIMES

• account_circle
    Member
  • I have 363 Posts
  • My id is #9260
  • 05-November 16
  • 58 reputation points
  • TARCi

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND
    Nu cred ca mai ai ce face in situatia asta, totusi incearca sa faci un ticket..

• 0

bOdIf7z.gif

Lov3ly ⓒ Official

Lov3ly ⓒ Official

★ Moderator General Forum★

• account_circle
    Moderator General
  • I have 409 Posts
  • My id is #21520
  • 18-November 17
  • 3 reputation points
  • Lov3ly[]

• Hey, you!
    Wanna be friends?

First Time

Salut, in acest caz poti face un ticket si un admin 6+ te poate ajuta. Insa ai nevoie de foarte multe detalii ale contului pentru ati fi acordat codul de recuperare si data viitoare daca nu stii sa folosesti o aplicatie, nu o descarca, te poate dezavantaja.

• 0

tOUzKS2.png

13.07.2018

VSbbf3h.png

YI5JEEJ.png

Realizari foarte mari <3

11YnjDa.png

2ToAd0I.png

loXTS.png

hPJV4dN.png

loXTS.png

t0YknPg.png -> #LEGENDE

ιCняιѕтιαN47

ιCняιѕтιαN47

ĸιng oғ тнe coмυnιтy

• account_circle
    Moderator IT
  • I have 677 Posts
  • My id is #4327
  • 14-May 16
  • 112 reputation points
  • 🔥iChristiaN47🔥

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Kings Never Die
    În această secțiune sunt zeci de topuri cu această problemă, însă ca să înțelegi răspunsul pe scurt, nu mai poti recupera contul, acel cod era foarte important. Staff-ul nu te mai poate ajuta cu nimic. Pe viitor ar trebui sa fii mai prudent, deoarece esti anunțat de acel cod atât la adăugarea og-guad cat si la prima logare pe panel dupa adăugarea acestuia.

• 0

4qOUY3j.png                

pzsB5be.png

Regulamentul serverelor il poti gasi aici.
    Regulamentul liderilor il poti gasi aici.
    Regulamentele factiunilor le poti gasi aici

Igh4Uaa.png

WlgKpTm.png
    gRiMM4S.png

KprN6m3.png

4qOUY3j.png

I0fBPwD.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2018
    keyboard_arrow_up