Jump to content

Welcome to OG-Times.ro - Old memories always the best!
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Anunţuri Importante

[NEW] Puncte premium prin paysafecard, skrill, card, bitcoin acum pe OG-Times! Mai multe informatii aici.
[NEW] Puncte premium prin SMS acum pe OG-Times! Mai multe informatii aici.
[ANUNŢ] Update-urile efectuate pe serverele OG-Times le puteti gasi accesand Server Updates.
[IMPORTANT] Sfaturi pentru a nu cadea in plasa celor care fura conturi: click aici.
[IMPORTANT] Aplicatia OG-Guard a fost lansata. Mai multe informatii aici. Recomandam citirea topicului inainte de activarea autentificarii in doi pasi.

Photo

Atletico l-a prezentat oficial pe Joao Felix, bijuteria de 126 de milioane de euro!

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

Blawz0r7.

Blawz0r7.

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 176 Posts
  • My id is #20620
  • 08-October 17
  • 5 reputation points
  • Blawz0r7

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Stardom

ZjYxMThiMmYxNDNiNGM1OWFkNTY1MjViYjRhZGE4

Atletico Madrid incepe o noua era, l-a prezentat oficial pe cel mai scump transfer din istoria

clubului, Joao Felix, pentru care spaniolii au platit celor de la Benfica 126 de milioane de euro. Pustiul de 19 ani va purta tricoul cu numarul 7, cel purtat pana de curand de francezul Antoine Griezmann.

Joao Felix a marturisit ca a refuzat mai multe oferte si a spus de ce a ales Atletico.

''Este clubul care mi-a placut cel mai mult si mi-a oferit cele mai bune conditii. Atletico este in acest moment una dintre cele mai bune  echipe din lume, iar orice jucator vrea sa joace la un club de top. Am vazut multe meciuri ale lui Atletico, am fost bucuros cand a castigat titlul in La Liga, Europa League, cele doua finale din Champions League'', au fost primele declaratii ale portughezului.

Joao Felix, cel mai scump fotbalist portughez din istorie.

Joao Felix a devenit si cel mai scump fotbalist portughez din toate timpurile, peste Cristiano Ronaldo, achizitionat de Juventus de la Real Madrid contra sumei de 105 milioane de euro, in vara anului trecut.

Felix a debutat in prima echipa a Benficai in sezonul trecut. Are 20 de goluri si 11 pase decisive in 43 de meciuri in tricoul ''Vulturilor.''

Atacantul in varsta de 19 ani a debutat si pentru prima reprezentativa a Portugaliei, alaturi de care a castigat in aceasta luna prima editie a Ligii Natiunilor.

sursa: digisport.ro

Edited by RauL47., 09 July 2019 - 04:42 PM.
    Aspect placut.

• 0

T8A2phf.png

1rhibQv.jpgSJTgw2D.jpg

kBCCPSb.jpg

RQLEPwp.jpg

xspPFIu.png

Esti om cu mine sunt om cu tine.

Blawz0r7.

Blawz0r7.

Advanced Member

• account_circle
    Premium User
  • I have 176 Posts
  • My id is #20620
  • 08-October 17
  • 5 reputation points
  • Blawz0r7

• Hey, you!
    Wanna be friends?

Stardom

@RauL47. am editat topicul si am pus mai multe informatii, iar la aspect nu stiu cum pot sa-l imbunatatesc.

• 0

T8A2phf.png

1rhibQv.jpgSJTgw2D.jpg

kBCCPSb.jpg

RQLEPwp.jpg

xspPFIu.png

Esti om cu mine sunt om cu tine.

RauL47.

RauL47.

'Nu căuta valoare, mândrie și figuri'

• account_circle
    Moderator General
  • I have 1,655 Posts
  • My id is #11887
  • 26-January 17
  • 159 reputation points
  • RauL47.

• Hey, you!
    Wanna be friends?

LEGEND

@Blawz0r7. poftim.

• 0

q4xYre5.png

b1XfF1t.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Comunitatea a fost infiintata pe data de 28.12.2015, ora 19:00 cu scopul de a atrage cat mai multi pasionati de gaming.
    Designed by Shady | OG-Times | 2019
    keyboard_arrow_up