Jump to content

[TERMINAT] OG-Times - Spooky Month Events


Recommended Posts

L0oJyoR.png

 

Informatii:

  • Deoarece sarbatorea de 'Halloween' se apropie, comunitatea OG-Times va invita sa participati la evenimentele speciale de pe server. 
  • In fiecare zi se vor organiza evenimente de tip 'Halloween' in care trebuie sa cautati obiecte specifice acestei sarbatori. 
  • Odata pe saptamana(Duminica) se organizeaza un eveniment special in care trebuie sa cautati un singur obiect pe toata mapa. Cine gaseste obiectul respectiv primeste o suma de bani(15,000,000$ - 25,000,000$) + un vehicul de pe 'AdmBot'(fara infernus, Bullet, NRG-500, Maverick, Sparrow).
  • Majoritatea evenimentelor din timpul saptamanii se vor organiza dupa ora 18:00, iar cel/cele din weekend vor avea loc dupa-amiaza.
  • Evenimentele se vor desfasura pe server intre 15.10.2019 - 31.10.2019.

Locatii:

Organizator: MrPopeye
Ajutoare: Hidro & Error.
  

 
Comunitatea OG-Times va ureaza o luna plina de surprize(buhuhuu!).

 

(!) Topicul va avea modificari pe parcursul acestor zile, locatii noi, etc.
(!) Astept un feedback din partea voastra, propuneri de locatii noi / obiecte pentru eveniment.

Link to post
Share on other sites
Just now, RoLLz said:

Daca nu bagati si sunetele + vremea aia cu ceru ala negru, degeaba!!!!!

 

Btw, abai astept sa caut obiecte, sa ma simt ca n Scooby Doo.

Evenimentele facute de mine si cei doi nu vor implica 'sunete' sau alte lucruri ce tin de script.  'Evenimentul' mai mare Halloween o sa fie bagat de Massive in perioada respectiva (aproape de Halloween). P.S.: Mersi de feedback!

Link to post
Share on other sites

Ar fi fost smecher sa fi fost ceva lagat si de script , adk de exemplu cerul negru , sa se bage de la server mai multi dovleci,adk sa te si simti ca e halloween, sa vezi vrajitiare , scheleti , păianjeni. Sa se bage si skinuri de halloween pe care le poti castiga doar in acea perioada , si sa fie destul de greu sa le obtii ,dar sa fie foarte valoroase ,de exemplu cu scheleti ,varjitoare si altele . Si sa se adauge si sunete.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, TudyXD said:

Ar fi fost smecher sa fi fost ceva lagat si de script , adk de exemplu cerul negru , sa se bage de la server mai multi dovleci,adk sa te si simti ca e halloween, sa vezi vrajitiare , scheleti , păianjeni. Sa se bage si skinuri de halloween pe care le poti castiga doar in acea perioada , si sa fie destul de greu sa le obtii ,dar sa fie foarte valoroase ,de exemplu cu scheleti ,varjitoare si altele . Si sa se adauge si sunete.

Lucrurile respective tin de script si se vor adauga 75% din ele, dar nu acum. Nu stiu sa-ti zic o data exacta, nu am vorbit cu Massive / Lolecs ce vom face de 'Halloween'. Aceste evenimente sunt doar pentru a rupe 'atmosfera' de scoala / facultate din timpul saptamanii. P.S.: Mersi de feedback!

 

Link to post
Share on other sites

Evenimentele respective au ca scop distrarea playerilor si relaxarea, sau poate incercarea de a accentua spiritul halloween-ului. Dupa parerea mea una foarte reusita din partea liderului meu si a adminilor implicati in acest micut 'Proiect', imi place sa vad cand comunitatea OG-Times tinde a ma surprinde din ce in ce mai mult, si atractia de a juca pe acest server este pe masura. Le doresc mult succes si realizari cat mai frumoase ca cele actualmente in curs si la fel de bine puse la punct celor implicati in evenimente de genul. 

Cu drag, Adi_on.

 

GOOD JOB! ❤️

Link to post
Share on other sites
  • MrPopeye changed the title to [TERMINAT] OG-Times - Spooky Month Events
  • MrPopeye unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...