Jump to content

Fake-Esc pe SA:MP ?


Recommended Posts

Deci, am urmatoarea problema, vreau sa folosesc fake-esc, dar nu vreau samp addon, iar cand incerc sa intru in sa-mp (cu moduri sau curat) iau crash.

Cel mult imi apare logo-ul de la samp foarte distorsionat in 100 de culori diferite, dupa care iau crash instant.

incerc sa folosesc acest fake-esc. http://www.girlshare.ro/3769913121.7

Am incercat aproape tot la ce ma puteam gandii, directx, drivere la placa video, vcredist toate versiunile le am, net.framework, alta versiune samp, nu mai stiu ce sa-i fac.

am windows 10 pro 64 bit, daca conteaza. Dar am avut pe windows 7 ultimate 64 bit si mergea, si inainte de asta tot pe 10 pro si mergea, nu stiu ce am uitat sau ce poate cauza sa iau crash de fiecare data cand intru, dar am nevoie de ajutor...

Link to post
Share on other sites

Dă-i pe gta_sa.exe - Compatibility - Windows 8 şi bifezi de asemenea şi „reduced color mode”. Dacă nu funcţionează, bifează doar una din cele două variante şi vezi care-ţi merge (ia-le pe rând). 
Ulterior, dacă problema persisistă, recomand descărcarea ultimului meu modpack, ce conţine menutransparent şi merg asi-urile pe el şi ăla să fie baza ta de început pentru folosirea viitoare. 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, DaGGoTh. said:

Dă-i pe gta_sa.exe - Compatibility - Windows 8 şi bifezi de asemenea şi „reduced color mode”. Dacă nu funcţionează, bifează doar una din cele două variante şi vezi care-ţi merge (ia-le pe rând). 
Ulterior, dacă problema persisistă, recomand descărcarea ultimului meu modpack, ce conţine menutransparent şi merg asi-urile pe el şi ăla să fie baza ta de început pentru folosirea viitoare. 

Am incercat chesti cu compatibility si reduced color mode, dar niciuna nu merge, nici impreuna nu functioneaza. Am la descarcat modpack-ul tau low pc mafie boostat, sa vad daca acela functioneaza.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...