Jump to content
Sign in to follow this  
M@n3vra™

Probleme joc SAMP - Samp Addon

Recommended Posts

Problema: Atunci cand apasa 'ESC' pentru a intra la map/options s.a.m.d, de multe ori nu ma lasa sa apas pe map/options etc, insa asta este doar atunci cand am Samp addon in modpack. (va las un video mai jos pentru a intelege mai bine)

Informatii cu caracter obiectiv ce consta in imagini/video despre problema:

Alte detalii: Daca stie cineva rezolvarea problemei, reply. Thx 😘

Incearca sa apesi pe tasta cu logo u windows de pe tastatura astfel incat sa iesi pe desktop si apoi sa intrii iar. Daca nu merge ce am zis mai sus atunci joaca fara addon, sper ca te am ajutat.

E de la modpack. Incearca gta simplu + samp addon si vezi daca iti face la fel. Mai departe bagi fiecare mod in parte si vezi care din ele iti face probleme.

1 minute ago, KoBe. said:

E de la modpack. Incearca gta simplu + samp addon si vezi daca iti face la fel. Mai departe bagi fiecare mod in parte si vezi care din ele iti face probleme.

Am incercat pe 2 modpack-uri diferite, inainte imi mergea pe modpack-ul la care a aparut problema

2 hours ago, Marian1947 said:

Incearca sa apesi pe tasta cu logo u windows de pe tastatura astfel incat sa iesi pe desktop si apoi sa intrii iar. Daca nu merge ce am zis mai sus atunci joaca fara addon, sper ca te am ajutat.

Nu merge asta

Am pățit și eu de mai multe ori, dacă dai de câteva ori esc, funcționează.

Desigur nu este o rezolvare completa, dar pentru început pana vei alfa ce se întâmplă.

On 6/23/2020 at 12:48 PM, Mihai Eminescu said:

schimba addon-ul, baga-l pe acesta tip setup si instaleaza modurile dorite de tine http://www.mediafire.com/file/3pv69cstcr2cfeb/SAMP_Addon_2.1_Setup.exe/file 

incearca sa vezi pe alta rezolutie cum se comporta si in cel mai rau caz te descurci din sageti sa umbli prin meniu bft

Am incercat, la fel e.

On 6/24/2020 at 12:51 PM, ePic said:

Am pățit și eu de mai multe ori, dacă dai de câteva ori esc, funcționează.

Desigur nu este o rezolvare completa, dar pentru început pana vei alfa ce se întâmplă.

Nu a mers nici asa

topic-inchis.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...