Jump to content
Mihnea

SMP Sampisti - CHAPTER 5 | Minecraft Survival Multiplayer intre sampisti

Recommended Posts

ย 

RblxSX4.png

Chapter 5

PUTETI JUCA SI FARA CONT PREMIUM

ย 

aS15q3Y.png

ย 

SMP Sampistiย este un proiect deschis de catre mine cu scopul a cat mai multora momente frumoase intre sampisti jucand Minecraft, ajungand deja laย sezonul 5.ย 

Puteti intra in smp doar daca aveti unย nume in aceasta comunitateย facut cu bazele unui comportament exemplabil, nu doresc sa existe probleme si sper ca vom putea creaย respectย fata de ceilalti. Trebuie sa fiti votati inainte de a intra. Votarea se cere pe Discord, trebuie sa intrati peย 
acest discordย si sa trimiteti mesaj unui administrator.

Amintiri: (de la mine din pc, voi cere altele).

jpny3ZA.pngunknown.pngunknown.png?width=881&height=496unknown.png?width=881&height=4962019-12-29_21.34.34.png?width=881&height=4962020-01-07_13.54.12.png?width=881&height=496unknown.png

cc9Xzml.png

Nu ma astept ca plata hostului sa vina doar din donatii (sau sa primesc vreo donatie), insa o persoana pana acum m-a ajutat sa platesc hostul si am decis sa fac aceasta sectiune din respect pentru acea persoana.
ย 

• SokDanutzย - 1.5 euro
    ย 

ย 

3FtKfO1.png

Suna foarte interesant, personal as activa pe acest server, de ceva timp am chef de minecraft dar nu ma pot decide sฤƒ intru. Am vrut sฤƒ รฎntreb, el va fi un server complex (gen cu mini-gameuri, moduri etc) sau va fi just survival mode? (Eu as opta pentru varianta 2).ย 

5 minutes ago, Daniel.$ said:

Suna foarte interesant, personal as activa pe acest server, de ceva timp am chef de minecraft dar nu ma pot decide sฤƒ intru. Am vrut sฤƒ รฎntreb, el va fi un server complex (gen cu mini-gameuri, moduri etc) sau va fi just survival mode? (Eu as opta pentru varianta 2).ย 

Survival mode. Va fi putin modificat, vor exista doar protectii 15x15 din netherite block si sethome/home

Frumos, imi place implicarea.

Am sa te ajut cu un pin, sper sa iti fie de folos.

Ca si data trecuta este o idee buna dar in acelas timp si proasta, sunt multi care fac cacaturi sa zic asa, eu ma enumar printre ei, lucrurile se fura, etc etc.

+ hostul este cel mai prost, daca stau sa ma gandesc mai bine hostez cu hamachi si se misca mai bine

Daca hostul este slab, iti recomand kekshosting pt minecraft / btstelecom / hostgame.ro - sunt ok firmele astea, sau faci pe un vps sau port forward din pc u tau.. Eu sincer ma bag.

T/C, inactiv.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...