Jump to content
Andr3i_UNKNOWN

Toate datele contului s-au sters

Recommended Posts

Salut!  In primul rand nu sunt sigur dac aacesta este topicul potrivit,dar...

Nu m-am mai jucat pe acest server de SA-MP de aproape un an,dar in momentul in care am vrut sa intru pe server,contul meu practic nu mai exista,tot progresul meu s.a dus ...(Level,bani,proprietati,masini)

Ma intrebam daca asa se intampla daca nu esti activ pe server o perioada lunga de timp.Daca stie cineva de ce s-a intamplat asta,va rog sa ma ajutati.

Multumesc anticipat!

Casa si business-ul se pun la licitatie daca in ultimele 30 de zile nu ai 5 ore jucate, in rest, contul nu se sterge sub nicio forma, probabil nu iti mai amintesti exact numele. Daca nici aceasta nu este problema, iti recomand sa faci un nou cont si sa deschizi un ticket pe panel in legatura cu aceasta problema, oferind cat mai multe detalii despre acel cont.

5 hours ago, Darisian18 said:

Casa si business-ul se pun la licitatie daca in ultimele 30 de zile nu ai 5 ore jucate, in rest, contul nu se sterge sub nicio forma, probabil nu iti mai amintesti exact numele. Daca nici aceasta nu este problema, iti recomand sa faci un nou cont si sa deschizi un ticket pe panel in legatura cu aceasta problema, oferind cat mai multe detalii despre acel cont.

Numele contului mi.a fost confirmat de unul dintre prietenii mei.Nelamurirea mea este de ce a trebuit,cu acelasi nume pe care am detinut masini etc. .Trebuia sa ma inregistrez,nu sa ma loghez

26 minutes ago, Andr3i_UNKNOWN said:

Numele contului mi.a fost confirmat de unul dintre prietenii mei.Nelamurirea mea este de ce a trebuit,cu acelasi nume pe care am detinut masini etc. .Trebuia sa ma inregistrez,nu sa ma loghez

Nu avea cum sa iti confirme, daca acel nume nu exista deja. Daca exista deja, nu te punea sa te inregistrezi. De obicei conturile nu se sterg, in continuare poti face un ticket pe panel cu aceasta problema, doar un admin care are acces la baza de date iti poate spune pe baza numelui ce s-a intamplat cu acel cont

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...