Jump to content

The Russian Mafia - Cereri de inactivitate / Inactivity requests


Recommended Posts

8NRQnaT.png

 

Daca esti membru al factiunii The Russian Mafia si nu poti sa intrii in joc pe o perioada de 3 zile, aici este locul unde poti depune o cerere de inactivitate.

 

Model de postare:

  • Nick:
  • Rank-ul detinut:
  • Plec pe data de:
  • Revin pe data de:
  • Zile inactive:
  • Motivul inactivitatii:
  • Alte precizari:

 

 

Detalii suplimentare:

  • Cine va fi inactiv mai mult de 3 zile si nu are o cerere de inactivitate acceptata in acest topic va fi demis.
  • Pot face o cerere de inactivitate doar membrii care au minim 7 zile in factiune.
  • Cererea de inactivitate se face maxim pe o perioada de 10 zile! Orice cerere care depaseste 10 zile va fi automat respinsa.
  • Fiecare membru are dreptul la doar 2 cereri de inactivitate pe luna.
  • Inactivitatile pot fi cumulate intr-o luna, dar nu pot depasi 10 zile: sunt permise 2 inactivitati de 5 zile.
  • Cei ce sunt invoiti nu vor fi scutiti de raportul de activitate, raportul este obligatoriu.
  • Nu vor fi acceptate 2 inactivitati consecutive; intre 2 inactivitati acceptate trebuie sa existe un raport de activitate efectuat complet.
  • Membrii ce se logheaza pe server in timp ce au o inactivitate acceptata li se vor anula automat inactivitatea.

(!) Orice cerere de inactivitate ce nu se incadreaza in cerintele de mai sus, este automat respinsa.

 

 

Evidenta inactivitatilor:

  • Aceasta este o lista in care liderul va nota, DOAR daca vrea, toti membrii inactivi intr-o luna calendaristica, dupa modelul urmatorul: X (1/2 inactivitati) - 5 zile inactive.

 

English forum:

Spoiler

 

If you are a member of The Russian Mafia and you can not come in for a 3-day period, here is where you can file a request for inactivity.

 
Posting template:

  • Nick:
  • Ranked:
  • I leave on:
  • Return to:
  • Inactive days:
  • The reason for inactivity:
  • Other specifications:

 
 
Additional details:

  • Who will be idle for more than 3 days and does not have an inactivity request accepted in this topic will be dropped.

 

  • Only Members who have at least 7 days in faction can apply for inactivity.
  • The request for inactivity is maximal for a period of 10 days! Any request that exceeds 5 days will be automatically disapproved.
  • Each member is entitled to only 2 requests for inactivity per month.
  • Inactivity can be cumulated in one month, but can not exceed 10 days: 2 inactivity is allowed for 5 days.
  • Those who are invited will not be exempted from the activity report, the report is mandatory regardless of whether you are inactive or not.
  • 2 consecutive inacces will not be accepted; Between 2 inactivity accepted, there must be a full activity report.
  • Members who log on to the server while having an inactivity are automatically inactive.

(!) Any request for inactivity that does not meet the above requirements is automatically disapproved.

Evidence of inactivity:

  • This is a list in which the leader will note, ONLY if he wants, all inactive members in a calendar month, following the following pattern: X (1/2 inactivity) - 5 days inactive.

 

  •  
Link to post
Share on other sites
  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nick: Docer

  • Rank-ul deinut: 1

Plec pe data de Zi / Luna / An: 3.6.2016

Revin pe data de Zi / Luna / An:-

Zile inactive: Nu stiu,depinde.

Motivul inactivitatii: Pai eu stau in zona Moldovei ,dupa cum probabil stiti e dezastru,iar uneori netu` nu merge,ca si aseara . In caz ca nu pot intra in aceasta seara la war sper sa nu primesc fw...

Alte precizari?: Aseara n am putut face cerere de invoire la war deoarece netu` a revenit la ora 21... Daca am internet voi intra la war,dar in caz ca n-am prefer sa nu fiu demis.

Link to post
Share on other sites
  • Nick: Docer
  • Rank-ul deinut: 1
  • Plec pe data de Zi / Luna / An: 3.6.2016
  • Revin pe data de Zi / Luna / An:-
  • Zile inactive: Nu stiu,depinde.
  • Motivul inactivitatii: Pai eu stau in zona Moldovei ,dupa cum probabil stiti e dezastru,iar uneori netu` nu merge,ca si aseara . In caz ca nu pot intra in aceasta seara la war sper sa nu primesc fw...
  • Alte precizari?: Aseara n am putut face cerere de invoire la war deoarece netu` a revenit la ora 21... Daca am internet voi intra la war,dar in caz ca n-am prefer sa nu fiu demis.
Imi pare rau, ai facut invoire dupa war, invoire respinsa.
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

  • Nick:S@T@N@

  • Rank-ul deinut:1

Plec pe data de Zi / Luna / An:21/06/2016

Revin pe data de Zi / Luna / An:4/06/2016

Zile inactive:13 days.

Motivul inactivitatii:Un destept de admin mi-a dat ban 14 zile (aimbot)...Ca am facut 24 de kiluri si cica aimbot.O sa recuperez zilele de inactivitate va promit.

Alte precizari?:Multumesc de intelegere!!!!Si multa bafta.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

  • Nick: Zoff

  • Rank-ul deinut: 1

Plec pe data de Zi / Luna / An: 6 iulie(2015)

Revin pe data de Zi / Luna / An:9 iulie(2015)

Zile inactive: 3

Motivul inactivitatii: In perioada orelor 13-18 sunt la serviceu(munca) si nu am timp.

Alte precizari?: Multumesc ca ma invoitit si nu imi place chestia ca sa schimbat ora.. era bine si de la 22-00.

Link to post
Share on other sites

 

  • Nick: Zoff
  • Rank-ul deinut: 1
  • Plec pe data de Zi / Luna / An: 6 iulie(2015)
  • Revin pe data de Zi / Luna / An:9 iulie(2015)
  • Zile inactive: 3
  • Motivul inactivitatii: In perioada orelor 13-18 sunt la serviceu(munca) si nu am timp.
  • Alte precizari?: Multumesc ca ma invoitit si nu imi place chestia ca sa schimbat ora.. era bine si de la 22-00.

 

 

Inactivitate acceptata.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

 

  • Nick:MarioAlex
  • Rank-ul deinut:1
  • Plec pe data de Zi / Luna / An:26.07.2016
  • Revin pe data de Zi / Luna / An:30.07.2016
  • Zile inactive:5
  • Motivul inactivitatii:Voi fii plecat.
  • Alte precizari?:Bafta la war.

 

Cerere de inactivitate acceptata. EDIT : ai fost la waruri deci este respinsa.

Link to post
Share on other sites

 

  • Nick:SebyPTM
  • Rank-ul deinut:6
  • Plec pe data de Zi / Luna / An:28/7/2016
  • Revin pe data de Zi / Luna / An:29/7/2016
  • Zile inactive:1
  • Motivul inactivitatii:Plec la strand.
  • Alte precizari?:Bafta la war.

 

Cerere de inactivitate respinsa puteai sa faci la invoiri o cerere.

Link to post
Share on other sites

 

  • Nick: JePPe[].KiiNG
  • Rank-ul deinut: 1
  • Plec pe data de Zi / Luna / An: 29/07/2016
  • Revin pe data de Zi / Luna / An:30/07/2016
  • Zile inactive: 1
  • Motivul inactivitatii: Plec la Cluj cu familia
  • Alte precizari?: bafta la war

 

Aici se fac cererile de inactivitate mai mari de 3 zile. Cerere de inactivitate respinsa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...