Jump to content

Propuneri pentru user panel


Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sugestie: Adaugarea unui "night mode" sau "dark theme". Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Comfortul ochilor, bineinteles. Fiecare jucator cred ca intampina probleme cu vederea atunci ca

Sugestie: Pe [/panel] sa apara o sectiune pentru toti liderii de clan 'Clan Manager' prin care sa poti seta culoarea / rankname si toate log-urile clanurile sa fie salvate acolo, absolut tot.   Cum

1. Propun sa se adauge o versiune lite pentru pagina "Factions", astfel, cei ce au internet slab sa nu mai stea atât timp sa li se încarce pagina. Cei care stau la țară au internetul foarte prost. 2.

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sugestie: In (/shop) sa fie adaugate noi elemente de care unii ar fi interesati, adica: 


Clear Faction History - pentru ca foarte multi se lasa de conturi deoarece au fh slab si nu sunt acceptati nicaieri. 


Clear Insurance - majoritatea jucatoriilor nu au apucat sa isi stearga insurance-ul la vehicul si din cauza asta, sunt nevoiti sa-si vanda vehiculele cu un pret mic, fata de pretul achizitiei.

Title - unii si-ar dori sa aiba un titlu deasupra nick-ului.

Neon- Nu toti jucatorii au timp sa joace la quest-uriile zilnice ca sa poata sa-si achizitioneze un neon pe vehicul.

Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Consider ca jucatorii s-ar simtii altfel, explicatiile le-am dat la fiecare punct scris de mine, nu cred ca este nevoie sa mai exprim si aici.


Sugestie: Propun adaugarea unor intermediari officiali ai serverului, in cazul in care o afacere se face in timpul noptii iar helperii sunt pe (/sleep).


Cum crezi ca ar ajuta jucatorii/utilizatorii?: Jucatorii ar putea beneficia de servicii si-n timpul noptii sau zilei, cand helperii sunt ocupati!


Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...