Jump to content

News Reporters - Demisii


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Acceptata, mult succes si sper sa ne revedem candva! ♥️

Nick-ul tau: Fantezye() De ce vrei sa pleci?:  Mi s-a cam luat cheful de samp si decat sa fiu inactiv, prefer sa-mi depun demisia. Cate zile ai in factiune?: 18 Daca ai putea, ce

Nick-ul tau: Tabita De ce vrei sa pleci?: Mi-am indeplinit "misiunea" in aceasta factiune minunata si vreau sa incerc ceva nou!  Cate zile ai in factiune?: 150 Daca ai putea, ce a

Nick-ul tau:Ryan.Herrera
De ce vrei sa pleci?:Pentru ca sunt foarte ocupat si nu am timp pentru SA:MP momentan, asa ca poate intra altcineva in locul meu mai activ si poate cine stie, mai bun.

Cate zile ai in factiune?:3 zile

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?:Nu as schimba nimic sincer. Factiunea este foarte bine organizata si activa din punctul meu de vedere.

Ce parere ai despre colegii tai?:Colegii mei sunt foarte activi si foarte amabili.

Alte detalii:Sper sa ajunga cea mai buna factiune de pe server sau poate este la momentul actual ce mai buna. Un lider resposabil si descurcaret, la fel si colegii sai. Va doresc o seara frumoasa si mi-a facut placere sa stau cu voi dar nu mai pot..

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau: Miichael


De vrei sa pleci?: Practic, m-am plictisit, nu prea mai am ce sa fac, eu mi-am facut treaba cum am putut, Gabi Power, cel mai de treaba.


Cate zile ai in factiune?: 4.


Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?: Nimica, totu este perfect, v-am iubit pe toti in parti egale.


Ce parere ai despre colegii tai?: Toti sunt de treaba si va iubesc incontinuare.


Alte Detalii: Bafta la toata lumea,  Gabi Power, tine lider pana in 69 days = 100days, Bafta wa Praduitorilor.

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau:   EfecTiv.
De ce vrei sa pleci?:  Necooperare. Vreau sa ofer si eu un Live corect, spun pe [/f] ca dau live la ora xx:05 si nu zice nimeni nimic, dupa la ora xx:00 sa zicem, mai zic odata, am anuntat live la ora xx:05 si dupa se gaseste altcineva sa dea Live in locul meu...

Cate zile ai in factiune?:  8 zile. ( Sunt de pe data de 04-03-2016).

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?:   Nimic, doar cativa membri, in restul este totul perfect!

Ce parere ai despre colegii tai?:  Liderul - Respect, fara cuvinte ! ; Co-Liderii - Pup, respect maxim! ;  Membrii - Unii meritati mult respect din partea mea, ceilalti, un glont in cap!

Alte detalii:  Mi-a facut placere sa stau in aceasta factiune, mi-a placut extrem de mult ! Respect aceasta factiune ! Multa bafta in continuare cu factiunea ! R.E.S.P.E.C.T !

Link to post
Share on other sites


Nick-ul tau:EzekeN
De ce vrei sa pleci?:Doresc sa plec din motivele urmtoare: 1.Sunt unul dintre cei mai activi reporteri de pe server, ajung si la 4/5 live-uri pe zi.Daca intreb ceva pe /f ex:Last RP, mi se raspunde in sila din parta rankului 6/7, daca intreb las Live, mi se raspunde in sila, Lucifer co-lider pe degeaba, nu se respecta omu, James de cand ai admin umbli numai cu nasul pe sus.

Cate zile ai in factiune?:11

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?:L-as detrona pe Lucifer si l-as baga pe iiCB co-lider.

Ce parere ai despre colegii tai?:Toti sunt perfecti inafara de Lucifer.

Alte detalii:Sper sa mearga factiunea la fel de bine ca pana acum.

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau:SuKaRiMe
De ce vrei sa pleci?:Deoarece vreau sa incerc si alte factiuni.

Cate zile ai in factiune?:7

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?:Nu as schimba nimic, este buna asa cum este ea.

Ce parere ai despre colegii tai?:Sunt niste barosani mai ales JameS.

Alte detalii:Va urez multa bafta!

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau: Ty_
De ce vrei sa pleci?: Deoarece vreau sa intru in Hitman.

Cate zile ai in factiune?: 22 de zile.

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?: Nimic. Totul este bine asa cum este.

Ce parere ai despre colegii tai?: Sunt cei mai tari.

Alte detalii: JameS sa ai grija de factiune, m-am simtit foarte bine alaturi de voi. Bafta! 

Link to post
Share on other sites

 

Nick-ul tau: GoldaN

De ce vrei sa pleci?: Nu imi mai place sa stau in aceasta factiune.

Cate zile ai in factiune?: 8.

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?:Lider-ul.

Ce parere ai despre colegii tai?:Buna dar lider-ul sa invete sa citeasca.

Alte detalii:Bafta pwp.

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau: idLe
De ce vrei sa pleci?: Vreti sa stiti? Pai ati bagat 2 in factiune fara cerere si fara aplicatii deschise. Daca era James lider nu se va intampla asta.

Cate zile ai in factiune?: 16 zile.

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?: Conducerea.

Ce parere ai despre colegii tai?: Unii colegi sunt buni alti misteriosi.

Alte detalii: O seara buna.

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau: Steph

De ce vrei sa pleci?: Deoarece vreau sa incerc si alte factiuni.

Cate zile ai in factiune?: 50

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?: Nimic.

Ce parere ai despre colegii tai?: O parere foarte buna despre toti.

Alte detalii: Succes in continuare cu factiunea!

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau:TECKRiS
De ce vrei sa pleci?:Presupun ca mi-am facut datoria de reporter si vreau sa incerc si alte experiente.

Cate zile ai in factiune?:22

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?:Nimic.

Ce parere ai despre colegii tai?:Sunt niste colegi foarte desptepti, experimentati, cu capul pe umeri si cei 7 ani de acasa.

Alte detalii:Mult succes, am spuso si o mai spun News Reporters FTW! :*

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau: Seba
De ce vrei sa pleci?: Vreau sa incerc ceva nou.

Cate zile ai in factiune?: 7 zile.

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?: Nu trebuie schimbat nimic, este foarte buna.

Ce parere ai despre colegii tai?: O parere buna.

Alte detalii: Multumesc !!!

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau: WiNK$
De ce vrei sa pleci?: As vrea sa incerc o mafie sau un departament.

Cate zile ai in factiune?: 7

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?: Nimic

Ce parere ai despre colegii tai?: Cei mai de treaba reporteri

Alte detalii: Sa luati toti rank 5!  Am fix 7 zile in factiune.

 

EDIT: Retrag.

Link to post
Share on other sites

Nick-ul tau: Rocky[]
De ce vrei sa pleci?: Simt ca nu imi este aici locul.

Cate zile ai in factiune?: 10

Daca ai putea, ce ai schimba la aceasta factiune? De ce?: As vrea ca liderul sa fie mai dur, cand un membru comenteaza direct FW, este prea bun ingergreen.

Ce parere ai despre colegii tai?: Sunt niste ofticati.

Alte detalii: salut.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...